مخترع گلستانی ژنراتور بدون سوخت و بدون منبع ذخیره ساخت
کد خبر: 1039323
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004MNH
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۴
یک مخترع گلستانی توانست ژنراتور برق به صورت متمرکز، بدون نیاز به هیچ‌گونه سوخت و بدون آلاینده و بدون صدا را طراحی کند و بسازد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: فرهاد مرادیان از ساخت ژنراتور بدون سوخت و بدون منبع ذخیره در کشور خبر داد و گفت: راه‌اندازی یک ژنراتور به صورت متمرکز، بدون نیاز به هیچ‌گونه سوخت (سوخت فسیلی، آب، باد و پنل خورشیدی) و بدون منبع ذخیره (باطری و غیره) و بدون آلایندگی را طراحی کردم و ساختم.

مرادیان گفت: تجهیزات کلی برای ساخت این دستگاه ژنراتور، الکتروموتور، تجهیزات الکتریکی و تجهیزات فلزی است.

وی افزود: این دستگاه در اندازه کوچک و بزرگ و حتی نیروگاهی یا در تشکیلات نظامی و با تغییراتی در سیستم دستگاه روی وسیله نقلیه نیز قابل استفاده است.

مرادیان افزود: سیستم این اختراع به این شکل است که ابتدا با زدن دکمه‌ای این دستگاه راه‌اندازی می‌شود و بعد الکتروموتور و ژنراتور شروع به کار می‌کند و از برق خروجی راه اندازی اولیه این دستگاه به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

وی به خبرگزاری علم و فن‌آوری گفت: بعد از یک الی دو دقیقه برق خروجی آماده می‌شود و قطعات و اقلام مورد استفاده بسته به برق خروجی مورد نظر کار می‌کند.

مخترع گلستانی به قابلیت‌ها و مزایای این اختراع اشاره کرد و گفت: تأمین برق در هر جا و مکانی، تأمین برق شهری بدون نیاز به آب و باد یا پنل خورشیدی از مزایای این دستگاه به شمار می‌رود.

مرادیان با بیان اینکه این دستگاه نمونه داخلی و خارجی ندارد، بیان کرد: دستگاه بدون صدا کار می‌کند و می‌تواند هزینه‌های بی‌رویه‌ای را که برای تأمین سوخت فسیلی استفاده می‌شود، کاهش دهد.

مرادیان یادآور شد: تجهیزات کلی برای ساخت این دستگاه ژنراتور، الکتروموتور، تجهیزات الکتریکی و تجهیزات فلزی است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار