برگزاری رزمایش دریایی ایران و روسیه در اقیانوس هند
کد خبر: 1038593
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004MBV
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۳:۴۵
معاون هماهنگ کننده ارتش خبر داد
معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران از برگزاری رزمایش دریایی مشترک جمهوری اسلامی ایران با روسیه در شمال اقیانوس هند خبر داد.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: به گزارش فارس، امیر دریادار حبیب الله سیاری، معاون هماهنگ کننده ارتش در جشنواره ایده‌پردازی شهید نامجو که صبح دیروز در ستاد فرماندهی نیروی زمینی ارتش، برگزار شد، با بیان اینکه به هر میزانی که کیفیت نیروی انسانی بالاتر باشد به همان نسبت رشد خواهیم داشت، افزود: نیروی انسانی کارآمد و کیفیت محور، بستر‌های رشد و بالندگی را در هر سازمانی ایجاد می‌کند و البته فرماندهان ما نیز باید در بالاترین سطح کیفی قرار داشته باشند تا شاهد تحول مثبت و مطلوب باشیم.

امیر دریادار سیاری با تأکید بر رهنمود‌های فرماندهی معظم کل قوا مبنی بر اینکه ارتش باید نو شود، خاطرنشان کرد: ما باید عمق این سخن اندیشمندانه را درک کنیم، نو شدن در نگاه به آینده، در نوع تفکر، در ایده پردازی، در خلاقیت و نوآوری باید صورت گیرد و در صدر کارهایمان قرار داده شود.

معاون هماهنگ کننده ارتش با تأکید بر اینکه یک ایده منطقی و علمی می‌تواند مقاومت در برابر تغییر را خنثی کند، تصریح کرد: ما باید در حوزه‌های مختلف دانشی از جمله، تجهیزات، تاکتیک، تکنیک، آموزش، ساختار، سازمان و... صاحب ایده و اندیشه نو باشیم و در این رابطه باید از ظرفیت و نیروی انسانی مستعد استفاده کنیم.

امیر دریادار سیاری همچنین در جمع خبرنگاران، در خصوص برگزاری رزمایش مشترک دریایی میان کشور‌های ایران و روسیه گفت: این رزمایش دومین رزمایش کشور‌های ایران و روسیه در جنوب کشور است که به منظور برقراری امنیت در شمال اقیانوس هند برگزار خواهد شد.

هنگامی‌که نیروی دریایی قدرتمند کشور روسیه با نیرو‌های دریایی ارتش جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رزمایش برگزار می‌کند، این رزمایش حاوی پیام روشنی است که نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران از لحاظ تجهیزات، نیروی انسانی، تکنیک و تاکتیک، هدایت و فرماندهی و کنترل، ارتباطات و دست‌یابی به تجهیزات نوین در سطح مقیاس قدرت‌های جهانی دریایی قرار گرفته است. معاون هماهنگ کننده ارتش در ادامه با اشاره به تهدیدات مختلف کشور‌های فرامنطقه‌ای از اول انقلاب تا امروز گفت: کشور ما از روز‌های نخستین پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون با تهدید‌های متعددی مواجه بوده و دشمنان در این رابطه طرح‌های مختلفی مطرح کردند که همه با شکست مواجه شده است. امیر دریادار سیاری علت شکست طرح‌های دشمنان را اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و توان بازدارندگی نیروی مسلح عنوان کرد و افزود: باید در راستای ارتقای این توان همواره بکوشیم و با ایده‌پردازی و تحقیقات علمی بر مدار دانش روز حرکت کنیم. وی تصریح کرد: امروز نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران به ویژه ارتش با توجه به ماموریت‌هایش که حفظ تمامیت ارضی و استقلال است؛ به اقتدار و عزتی دست یافته که در مقابل تهدیدات امروز و آینده قطعاً جوابگو خواهد بود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار