فرمان انقلاب در دستان ملت
کد خبر: 1038519
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004MAJ
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۹
"یاداشت"

به گزارش سعید عرفان منش خبرنگار جوان انلاین از اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین محمد قطبی، رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان دریادداشتی از راهپیمایی خودروی  در روز22 بهمن نوشت راهپیمایی برای این است که مردم در یک مراسم باشکوه عشق و علاقه خود را نسبت به کشور و انقلاب اسلامی ابراز کنند. برای این است که با صدای بلند بیزاری خود را از دشمنان فریاد بکشند. برای اینکه اعلام کنند مشکلات، سختی ها، تهدیدها و تحریم‌ها هیچ کدام باعث نمی‌شود از انقلاب دست بکشند. مشکلات را تحمّل می کنند و زیر بار زور و ظلم نمی روند، زیر بار دشمن نمی روند. راهپیمایی برای این است که مردم یک بار دیگر با آرمان‌ها و شعارهای انقلابی پیمان ببندند و نسل به نسل این آرمان‌ها را زنده نگه دارند.

خُب، همه اینها در راهپیمایی خودروی هم اتفاق افتاد. چه فرقی میکند؟ پیاده یا سواره، مهم اهداف است که محقّق شد.

ای بسا راهپیمایی سواره مزیّت های بیشتری هم داشته باشد. راهپیمایی خودروی در سطح شهر پهنه بیشتری از شهر و خیابان ها را با خود درگیر می‌کند و عطر آن در همه شهر گسترده می‌شود. راهپیمایی خودروی امکان آوردن زن، فرزند و بچه کوچک را فراهم تر می کند. سرما، گرما، آفتاب، باران و... هم کمتر مانع آن خواهد شد. راهپیمایی خودروی تنوع جمعیت شرکت‌کننده و پایگاه اجتماعی و اقتصادی آنها را بهتر و واضح تر نشان می دهد چرا که خودرو تا حدی نشان از وضعیت اقتصادی افراد است. راهپیمایی خودروی قابل دسته بندی های متنوع است: سواری، موتورسیکلت، کامیون، تراکتور، دوچرخه و... . راهپیمایی خودروی پرچم های بیشتری با خود حمل می کند و ظرفیت آذین بندی و طراحی بیشتری دارد.

راهپیمای خودروی فرمانش دست مردم است و نشان می‌دهد همه مردم راننده انقلاب هستند و با یکپارچگی و همبستگی کاروان انقلاب را به پیش می برند. راهپیمایی خودروی شور و نشاطش بیشتر است و تنوع بالاتری دارد و نیز دهها خوبی دیگری که تا سال آینده به آنها می اندیشیم و به این عظمت خواهیم افزود.

 فعلاً تا اینجا یک بر صفر، راهپیمایی کرونا را شکست داد و پیروزی ملت بلند قامت ایران اسلامی را به رخ جهانیان کشید و قلب رهبر عزیز انقلاب اسلامی را شاد کرد.

ای ملّت راست قامت، پیروز باشی و سربلند، همان گونه که در وانفسای کرونا پرچم انقلاب را زمین نگذاشتی و شکوهمندانه از انقلاب دفاع کردی.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار