اساسی ترین اجتماع در انقلاب اسلامی خانواده است
کد خبر: 1037536
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004LuS
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۳
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی:
حجت‌الاسلام عبدی گفت: امروز توجه به خانواده و تقویت بنیان خانواده یک ضرورت مهم است چراکه اساسی ترین اجتماع در انقلاب اسلامی خانواده است و دشمن امروز به اهمیت جایگاه خانواده پی برده و لذا به دنبال ضربه زدن است.
حجت‌الاسلام عبدی گفت: امروز توجه به خانواده و تقویت بنیان خانواده یک ضرورت مهم است چراکه اساسی ترین اجتماع در انقلاب اسلامی خانواده است و دشمن امروز به اهمیت جایگاه خانواده پی برده و لذا به دنبال ضربه زدن است.

حجت‌الاسلام «ماشاالله عبدی» مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی در جمع همسران پاسدار و بانوان شاغل در سپاه روح الله در مصلی اراک گفت: حضرت زهرا(س) نمونه واقعی یک انسان کامل و به عنوان بهترین و کامل ترین زن در دنیا همچون نگینی می درخشد و امروز الگو برداری و تبیین شخصیت والای این بانوی باعظمت یک وظیفه و رسالت مهم است که باید در ابعاد مختلف مورد بررسی قرار گیرد.

عبدی اظهار کرد: بانوان مسلمان بزرگترین الگویی که امروز در اختیار دارند حضرت فاطمه زهرا(س) است چراکه در ابعاد ولایتمداری ، همسرداری، مادری، بندگی خداوند ، مدیریت در خانه، تربیت صحیح فرزندان، مجاهدت فی سبیل الله، امر به معروف و نهی از منکر یک الگوی کارآمد و عملیاتی محسوب می شوند.

وی افزود: مکتب انقلاب اسلامی برگرفته از سیره علوی ، فاطمی و حسینی است که امام(ره) با تشکیل انقلاب اسلامی احیاء گر مکتب اهل بیت(ع) بودند و امروز ملت ایران عزتمند و سرافرازی خود را از وجود اهل بیت(ع) دارند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: امروز بانوان ایران اسلامی با تاسی از سیره فاطمی و زینبی در عالی ترین جایگاه قرار دارند چراکه بانوان از ابتدای انقلاب تابه امروز نقش حیاتی در پیشبرد اهداف انقلاب داشتند و با تربیت فرزندان ، حفظ کیان خانواده، همراهی با همسران و سایر امورات دیگر نقش اثرگذاری ایفا کردند.

وی ادامه داد: امروز توجه به خانواده و تقویت بنیان خانواده یک ضرورت مهم است چراکه اساسی ترین اجتماع در انقلاب اسلامی خانواده است و دشمن امروز به اهمیت جایگاه خانواده پی برده و لذا به دنبال ضربه زدن است.

عبدی بیان کرد: امروز دشمن یکی از ابزارهایی که برای ضربه زدن به کیان خانواده را در مورد استفاده قرار داده فضای مجازی است و لذا باید هوشیار بود و در استفاده از این فضا مدیریت صحیح داشت.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: امروز تربیت فرزندان صالح و همیاری همسران برای بانوان یک جهاد فی سبیل الله است چراکه مدیریت در خانه و اموراتی که مربوط به بانوان می باشد در کنار سختی از حساسیت ویژه ای برخوردار است و لذا باید مراقبت کرد.

عبدی بیان کرد: امروز بانوان باید بیشتر به جنگ فرهنگی دشمنان توجه داشته باشند چراکه شگردهای دشمنان کاملا شیطانی است و دشمن در جنگ فرهنگی و روانی اهداف زیادی دنبال می کند که یکی از مهمترین آنها ضربه زدن به اصل خانواده است.

وی خاطرنشان کرد: امروز آن چیزی که باید مورد توجه بانوان باشد فرزند آوری و تربیت فرزند صالح برای نسل آینده انقلاب است چراکه کشور نیازمند تربیت شهید حججی ها و فهمیده ها است و اینجا نقش و اهمیت کار بانوان بسیار باید مورد توجه باشد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار