ادعای آدم‌ربایی برای فرار از بدهی
کد خبر: 1036898
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004LkA
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۴
ادعای مردی که می‌گوید دو آدم‌ربای اجاره‌ای او را ربوده‌اند بررسی می‌شود.
سرویس حوادث جوان آنلاین:  چند روز قبل مرد ۳۷‌ساله‌ای به اداره پلیس تهران رفت و مدعی شد دو مرد ناشناس به دستور زنی آشنا او را ربوده و از وی اخاذی کرده‌اند. شاکی در توضیح ماجرا گفت: مدتی قبل در اینستاگرام با زن جوانی به نام پروانه آشنا شدم. من قصد ازدواج داشتم، اما فهمیدم پروانه می‌خواهد از من کلاهبرداری کند به همین خاطر رابطه خود را با او قطع کردم. پروانه خبر داشت که من در مغازه کتاب‌های نفیس دارم تا اینکه ساعتی قبل دو مرد ناشناس وارد مغازه‌ام شدند و کتاب‌های نفیسم را به زور از من گرفتند و از من خواستند همراه آن‌ها پیش پروانه بروم.

آن‌ها ساعتی مرا در خیابان چرخاندند و بعد به زور چند چک و سفته سفید امضا گرفتند و در ادامه تهدید کردند اگر شکایت کنم مرا به قتل می‌رسانند. پس از این آن‌ها مرا در بیابان‌های اطراف تهران رها کردند و از آنجا گریختند.

با طرح این شکایت پرونده به دستور قاضی حبیب‌الله صادقی، بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران در اختیار مأموران پلیس قرار گرفت.

مأموران در نخستین گام از پروانه تحقیق کردند. وی گفت: وقتی با شاکی آشنا شدم به من ابراز علاقه کرد و پیشنهاد ازدواج داد. بعد از مدتی هم ادعا کرد که در کار خرید و فروش بیت کوین فعالیت دارد و از من خواست با او شریک شوم. من ۷۰‌میلیون تومان به او پول دادم، اما او ناگهان ارتباطش را قطع کرد و پولم را به من پس نداد. پس از این از او شکایت کردم و پرونده‌ام الان در یکی از دادسرا‌های تهران در حال بررسی است. او وقتی فهمید از او شکایت کرده‌ام این ادعای دروغین را مطرح کرد تا من از شکایتم صرف نظر کنم. تحقیقات درباره این شکایت تا روشن شدن زوایای پنهان آن ادامه دارد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار