اعتراف زوج جوان به سرقت طلایی از خانه همسایه
کد خبر: 1036741
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Lhd
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۵:۰۰
زوج جوان که متهم هستند با دستبرد به خانه همسایه‌شان ۸۰۰‌میلیون تومان طلا سرقت کرده‌اند، بازداشت شدند.
سرویس حوادث جوان آنلاین: سرهنگ کارآگاه سعید مجیدی، رئیس پایگاه‌چهارم پلیس‌آگاهی تهران گفت: چندی قبل مردی با مرکز فوریت‌های پلیس‌۱۱۰ تماس گرفت و گزارش یک سرقت را اعلام کرد. وقتی مأموران کلانتری‌۱۰۲ پاسداران در محل حاضر شدند شاکی گفت که سارق یا سارقان با دستبرد به خانه‌اش مقداری طلا به ارزش ۸۰۰‌میلیون تومان سرقت کرده‌اند. او گفت: من همراه خانواده‌ام خانه را ترک کردیم و چند ساعت بعد که برگشتم متوجه شدیم که دزد به خانه زده و همه طلاهایمان سرقت شده است.

بعد از مطرح شدن شکایت تحقیقات در این باره نشان داد که سرقت داخلی بوده‌است؛ چراکه آثار درگیری روی در‌های خانه دیده نمی‌شد و مشخص بود که سارق به راحتی وارد خانه شده و مرتکب سرقت شده‌است. در شاخه دیگری از تحقیقات مأموران پلیس با بررسی دوربین‌های مداربسته و تحقیق از ساکنان، زوج جوانی را که در همسایگی شاکی زندگی می‌کردند به عنوان مظنون مورد تحقیق قرار دادند. آن‌ها در اولین بازجویی‌ها گفتند که در سرقت طلا نقشی ندارند و به اشتباه بازداشت شده‌اند. وقتی زوج جوان از سوی کارآگاهان پایگاه‌چهارم پلیس‌آگاهی تهران مورد تحقیق فنی قرار گرفتند به سرقت اعتراف کردند. مرد جوان گفت: شاکی در همسایگی ما زندگی می‌کند و وضع مالی خیلی خوبی هم دارد. مدتی قبل که همسرم به خانه‌شان رفته بود از محل نگهداری طلا‌های همسرش با خبر شد. وقتی ماجرا را با من در میان گذاشت وسوسه شدیم که طلاهایشان را سرقت کنیم و مشکلاتمان را حل کنیم. مطابق نقشه‌ای که از قبل طراحی کردیم به خانه‌شان رفتیم و در فرصت مناسب کلید خانه‌شان را سرقت کردیم. بعد از آن منتظر فرصتی مناسب ماندیم و زمانی که خانه را ترک کردند با کلید وارد شدیم و طلا‌ها را سرقت کردیم. متهم گفت: من طلا‌ها را در بازار به مردی دلال فروختم، اما از او هیچ نشانی و شماره تماسی ندارم. در شاخه دیگری از تحقیقات مأموران پلیس در جریان بررسی‌های بیشتر موفق شدند مرد مالخر را که رحمت نام داشت شناسایی و او را در مخفیگاهش حوالی میدان خراسان بازداشت و مقداری از طلا‌های سرقتی را کشف کنند.

سرهنگ کارآگاه سعید مجیدی، رئیس پایگاه‌چهارم پلیس‌آگاهی تهران گفت: تحقیقات برای کشف جرائم سه‌متهم در پایگاه‌چهارم پلیس‌آگاهی در جریان است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار