مقتول قصد مزاحمت داشت
کد خبر: 1036557
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Lef
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۳:۰۰
پسر جوانی که در پارک بعثت مرد جوانی را به قتل رسانده مدعی است مقتول قصد مزاحمت داشت.
سرویس حوادث جوان آنلاین: ساعت‌۱۴:۱۰ روز چهارشنبه اول بهمن مأموران کلانتری‌۱۱۷ جوادیه با تماس تلفنی شهروندی از درگیری خونینی بین دو پسر جوان در پارک بعثت با خبر و راهی محل شدند. مأموران پلیس در محل حادثه با جسد خونین و بی‌جان مرد ۲۲‌ساله‌ای به نام هومن روبه‌رو شدند که بر اثر اصابت ضربه چاقو به پهلویش به قتل رسیده بود. کمی آنطرفتر هم پیکر نیمه جان پسر ۲۱‌ساله‌ای به نام پیمان را مشاهده کردند که دختر جوانی بالای سرش گریه می‌کرد. همزمان با انتقال پیکر زخمی پسر جوان به بیمارستان قاضی مصطفی واحدی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران همراه تیمی از کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی در محل به تحقیق پرداختند.

نخستین بررسی‌ها نشان داد قاتل به همراه دختر مورد علاقه‌اش داخل پارک نشسته بوده که مقتول وارد پارک شده و با قاتل درگیر شده‌است.

دختر مورد علاقه متهم در بازجویی‌ها گفت: شش‌ماه قبل در اینستاگرام با پیمان که سرباز است آشنا شدم. ساعتی قبل او به مرخصی آمده بود که همراهش به پارک رفتم. دقایقی بعد مقتول وارد پارک شد و برای ما مزاحمت ایجاد کرد که این درگیری رخ داد.

تحقیق از قاتل

در حالی که تحقیقات درباره این حادثه ادامه داشت پیمان صبح دیروز پس از بهبودی نسبی از بیمارستان به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد و مورد بازجویی قرار گرفت.

وی با اظهار پشیمانی به درگیری خونین اعتراف کرد و در توضیح ماجرا گفت: روز حادثه همراه دخترم مورد علاقه‌ام به پارک رفتیم که با هم حرف بزنیم. گرم صحبت و خنده بودیم که پسر جوانی که تا آن روز او را ندیده بودم وارد پارک شد. او به طرف ما آمد و در نزدیکی ما ایستاد و به من و دختر مورد علاقه‌ام چپ چپ نگاه کرد. ابتدا توجهی به رفتار‌های او نکردم و سعی کردم با بی‌اعتنایی او را شرمنده کنم تا از ما دور شود، اما پسر جوان همچنان چشم به ما دوخته بود و سعی داشت برای دختر مورد علاقه‌ام مزاحمت ایجاد کند که به او اعتراض کردم و به او گفتم که برای چی به ما نگاه می‌کنی؟

پس از این از روی نیمکت برخاستیم تا آن محل را ترک کنیم که پسر مزاحم قصد داشت به دختر مورد علاقه‌ام نزدیک شود و به او دست درازی کند.

وی ادامه داد: ما با هم درگیر شدیم که ناگهان او چاقویی را که در آستینش پنهان کرده‌بود بیرون آورد و ضربه‌ای محکم به پهلویم زد. سپس برای دفاع از خودم تیغه چاقوی او را با دستم گرفتم که کشمکش زیادی بین ما به‌وجود آمد و من تعادلم را از دست دادم و چاقو به پهلوی او اصابت کرد. پس از این حادثه بیهوش شدم تا اینکه روی تخت بیمارستان به هوش آمدم و تازه فهمیدم که در این کشمکش پسر جوان به قتل رسیده است.

وی در پایان گفت: من قصد قتل او را نداشتم و فقط می‌خواستم در دفاع از خودم چاقو را از دست او بگیرم که این اتفاق تلخ رخ داد.

متهم در ادامه به دستور قاضی واحدی برای ادامه درمان در اختیار تیم پزشکی بیمارستانی قرار گرفت تا بعد از بهبودی کامل به اداره‌دهم پلیس‌آگاهی منتقل شود و مورد بازجویی قرار گیرد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار