محسن رضایی ستاد انتخابات تشکیل نداده است
کد خبر: 1035781
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004LS9
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۳
امیدوار رضایی در پاسخ به سوالی پیرامون شایعات برخی رسانه‌ها درباره برادرش محسن رضایی، گفت: نه ستادی تشکیل شده، نه مسئولی تعیین شده است.

سرویس سیاسی جوان آنلاین: امیدوار رضایی در پاسخ به این سوال که "آیا ادعای برخی منابع خبری که نوشتند دکتر روح الامینی نماینده مجلس، مسئول ستاد دکتر محسن رضایی شده است، صحت دارد یا خیر؟ "، گفت: نه ستادی تشکیل شده، نه مسئولی تعیین شده است. این ادعا، کاملاً نادرست و حاوی جهتگیری سیاسی خاص است.

رئیس اسبق کمیسیون بهداشت مجلس گفت: منافع شایعه سازان، در گرو شایعه سازی است، کما اینکه "برخی منابع خبری اخیراً به نادرست ادعا کردند دکتر محسن رضایی روز چهارشنبه به قم سفر کرده و مراجع تقلید را در جریان کاندیداتوری خود قرار داده است"، در حالی که دکتر محسن رضایی نه اخیراً سفری به قم داشته، نه بحث انتخاباتی را با مراجع تقلید مطرح نموده است. ضمن اینکه وی روز چهارشنبه در مجمع تشخیص بوده و اساساً در یک ماه گذشته سفری به شهر مقدس قم نداشته است.

امیدوار رضایی افزود: برخی اساتید دانشگاه، اقتصاددان‌ها، کارآفرینان، خانواده شهدا و دیگر اقشار جامعه، با توجه به اقتصاددان بودن دکتر محسن رضایی خواستار کاندیداتوری وی هستند و معتقدند اداره کشور و عبور از بحران‌های اقتصادی فعلی، نیازمند تخصص اقتصادی است، در عین حال، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام همواره دغدغه‌ها و راهکار‌های خود برای اداره بهتر کشور را مطرح کرده و دراختیار همه مسئولان اجرایی کشور و کاندیدا‌ها قرار داده است و در هفته‌های اخیر نیز در حال کمک به تدوین هرچه بهتر "سیاست‌های کلی برنامه هفتم کشور" و تقدیم آن به محضر مقام معظم رهبری و مجمع تشخیص مصلحت نظام بوده است و اکنون بر اجرای ماموریت ابلاغی مقام معظم رهبری در تدوین سیاست‌های کلی تامین اجتماعی و سیاست‌های کلی توسعه دریامحور، متمرکز است. بدیهی است ایشان هرگونه جمع بندی خود درباره انتخابات ۱۴۰۰ را طی سخنرانی رسمی یا اطلاعیه رسمی و از طریق رسانه‌های معتبر به اطلاع مردم عزیز کشورمان خواهد رساند و مطالب منتشرشده در رسانه‌های دیگر فاقد صحت است.

منبع: تسنيم
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار