برگزاری دوره های آموزشی تبلیغی ویژه مبلغان و طلاب لرستان
کد خبر: 1035649
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004LQ1
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۲
معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم:
حجت الاسلام روستا از اعلام آمادگی برای برگزاری دوره های آموزشی ویژه طلاب و مبلغان لرستان خبر داد و گفت: این دوره ها در قالب 150 تا 200 ساعت آموزش برگزار می شوند.

به گزارش خبرنگار جوان از لرستان، حجت الاسلام سعید روستا آزاد، ظهر امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در لرستان که در دفتر امام جمعه خرم آباد برگزار شد، گفت: دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم آمادگی دارد بر حسب نیازهای موجود، برای برگزاری دوره آموزشی برای نیروهای تبلیغی و فرهنگی موجود و مقیم در لرستان اقدام نماید.

معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم خاطرنشان کرد: با توجه به نیاز استان در حوزه‌های مختلف خطابه، تربیت مربی کودک و نوجوان دوره های آموزشی برگزار خواهیم کرد.

وی با تأکید بر اینکه برای برگزاری این دوره ها باید زمینه‌های آن در استان فراهم شود، گفت: در بحث دوره‌های مشاوره و روانشناسی دو مدل می‌توان عمل کرد، یکی اینکه یکسری دوره‌ها داریم تحت عنوان مربی و مبلغ خانواده که به ویژه در بحث فن حل تعارضات خانوادگی و مهارت‌های زندگی آموزش داده می‌شود.

حجت الاسلام روستا آزاد با بیان اینکه این دوره ۱۵۰ تا ۲۰۰ ساعت دوره آموزشی است، عنوان داشت: نیروهای آموزش یافته در مدارس و مجامع مختلف با تأکید بر رویکرد پیشگیرانه به کار گرفته خواهند شد.

وی ادامه داد: کسب مجوز سطح سه تخصصی از قم شیوه دیگر آموزشی است که رشته مشاوره اسلامی در حوزه خواهران و برادران وجود دارد.

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: در بحث آموزش فضلا و طلبه‌هایی که در قم مقیم هستند نیز متناسب با نیازهای موجود اقدام خواهیم کرد و آماده برگزاری دوره های آموزشی طبق خواسته استان هستیم.

برچسب ها: مبلغان ، آموزش ، روحانیت
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار