واحدهای صنعتی راكد در شهرك های صنعتی اردبیل احیا می‌شوند
کد خبر: 1035632
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004LPk
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۵
مديرعامل شركت شهرك های صنعتی استان اردبيل:
مديرعامل شركت شهركهای صنعتی استان اردبيل گفت: در راستای حمایت از رونق تولید،این شرکت برای تعیین تکلیف و بازفعال سازی قراردادهای راكد و غیرفعال در شهرك های صنعتی تلاش می کند.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اردبیل، محمد اهلی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تلاش برای حل مشکلات در حوزه اشتغال و صنعت و احیای واحدهای صنعتی راکد از مهمترین اهداف اين شركت در سال جهش تولید است.

وی افزود: برنامه‌های حمایتی مختلفی از سرمایه‌گذاران در شهرك های صنعتي انجام مي گيرد که این حمایت ها در راستای افزایش تولید و اشتغال واحدهای تولیدی قرار دارد.

مديرعامل شركت شهرك های صنعتی استان اردبيل گفت: با اقدامات انجام شده تلاش شده است تا ميزان سرمايه گذاری ها در سطح استان افزايش يابد تا شاهد كاهش معضلات بیکاری و افزایش تولید در مناطق مختلف استان باشیم.

اهلی از تلاش تمامی مسئولان استانی برای برطرف کردن موانع توليد و رفع مشکلات واحدهای تولیدی خبر داد و افزود: با اقدامات انجام شده در سال 98، تعداد 41 واحد صنعتي راكد در شهرك هاي صنعتي استان به چرخه تولید بازگشته اند كه با فعال سازی اين واحدهای توليدی، برای 609 نفر اشتغال مجدد ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه در سال جاری نیز احیای 40 واحد صنعتی راکد و نیمه فعال در شهرک های استان هدف گذاری شده است تصریح کرد: بر اساس این هدف گذاری، در 9 ماهه اول سال جاری 23 واحد راکد و غیر فعال در شهرک های صنعتی استان به چرخه تولید بازگشته اند که تلاش می شود با استفاده از ظرفیت مشاورین حاضر در كلينيك كسب و كار استان و با عارضه یابی از واحدهای تولیدی، این هدف گذاری محقق شود.

مديرعامل شركت شهرك های صنعتی استان اردبيل ابراز امیدواری کرد تا با تسهیل شرایط سرمایه گذاری، زمینه حضور سرمایه گذاران در استان فراهم شود تا شاهد شکوفایی هرچه بیشتر صنعت و افزایش میزان اشتغال در سطح استان باشیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار