ماینرهای مجاز در البرز دو هفته از مدار خارج شدند
کد خبر: 1035155
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004LI3
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۲
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان البرز خبرداد
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان البرز گفت: در حال حاضر ٢٠ هزار کیلووات استفاده کنندگان رمزارز شناسه دار در استان البرز وجود دارد، که مقرر شد این رمزارزها به مدت دو هفته از مدار خارج شده تا در فرآیند سوخت رسانی به نیروگاه‌ها با مشکل مواجه نشویم.

بهنام بیات گفت: همزمان با سومین دور مانور سراسری کشور نسبت به تعدیل بار روشنایی معابر و جمع آوری انشعابات غیرمجاز و رمز ارزها در استان البرز اقدام شد.

وی افزود: به دلیل شرایط خاص ایجاد شده در زمینه مدیریت مصرف انرژی، اقداماتی از قبیل تعدیل بار روشنایی معابر اصلی اعم از روشنایی وسط رفوژ یا دو طرفه خیابان، پایه‌های دارای دو چراغ روشنایی به صورت زیگزاگ (از هر دو چراغ روی یک پایه یک عدد خاموش ) و پایه های دارای تک چراغ به صورت یک در میان، استفاده از پتانسیل ٩۴ اکیپ عملیاتی و ٢٨٠ نفر نیروی فنی، شناسایی و جمع آوری رمز ارزها و برق های غیر مجاز صورت گرفت.

این مقام مسؤول اظهار کرد: این مانور با حضور ناظرین بهره برداری، خدمات مشترکین، حقوقی، حراست، ایمنی و سرپرستان حوزه بهره برداری و خدمات مشترکین انجام شد.

بیات با اشاره به شناسایی ١٠ هزار کیلووات مصارف غیرمجاز تصریح کرد: در حال حاضر ٢٠ هزار کیلووات استفاده کنندگان رمزارز شناسه دار در استان البرز وجود دارد که مقرر شد این رمزارزها با همکاری ایشان به مدت دو هفته از مدار خارج شده تا در فرآیند سوخت رسانی به نیروگاه‌ها با مشکل مواجه نشویم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار