پرستاران: مواضع رهبر انقلاب موتور محرکه «ما می‌توانیم» است
کد خبر: 1034999
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004LFX
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۰۶:۴۵
سازمان نظام پرستاری در بیانیه‌ای اعلام کرد: بیش از ۱۰ هزار پرستار با امضای پویش «سپاس رهبرم» حمایت خود را از مواضع حکیمانه، مقتدرانه و افتخار‌آفرین رهبر معظم انقلاب در مورد واکسن کرونا و نیز مسائل زیربنایی حوزه مراقبت‌های پرستاری اعلام کردند.
سرویس جامعه جوان آنلاین:  سازمان نظام پرستاری در بیانیه خود آورده‌است: «ما پرستاران نه‌تن‌ها از مواضع اخیر رهبر معظم انقلاب در زمینه واکسن کرونا و نیز مسائل اساسی حوزه پرستاری و زیربنا‌های عظیم نظام سلامت حمایت می‌کنیم، بلکه خود را مجری، مدافع و عامل به فرامین و منویات رهبر عزیزمان می‌دانیم و می‌دانیم که واکسن به طور عام عامل پیشگیری است، اما واکسن داخلی کرونا در این شرایط عامل «افتخار و اقتدار ملی و عامل تضمین سلامت آحاد ملت و به ویژه نیروی انسانی درنظام سلامت» است.

در ادامه این بیانیه آمده‌است: مواضع حکیمانه، دلسوزی و توجه ویژه رهبری معظم انقلاب به دانشمندان تولید واکسن، سلامت تضمین‌شده آحاد مردم و توجه و تأکید ایشان به رسیدگی تخصصی به تعداد و شرایط سرمایه انسانی در حوزه مراقبت‌های پرستاری، عامل اصلی پیشران، پیش برنده و «موتور محرکه قدرت ما می‌توانیم» است. بنابراین با تمام وجود به معظم له و مواضع حکیمانه ایشان افتخار و حمایت می‌کنیم و به خود و آحاد ملت عزیز ایران برای داشتن چنین رهبر دلسوز، زمان شناس و مقتدری تبریک می‌گوییم.

پرستاران تأکید کرده‌اند: همانطور که بار‌ها گفته‌ایم، ما پرستاران و امضا‌کنندگان این پویش در خط مقدم مبارزه با کرونا هم به عنوان خاکریز دفاع از سلامت مردم و هم به عنوان مجاهدین لبه جلویی میدان نبرد؛ محافظت از حیات و سلامت مردم را با تمام وجود به گونه‌ای به عهده می‌گیریم تا همکاران عزیزمان در حوزه ساخت واکسن داخلی به موفقیت کامل و تضمین‌شده برسند و نیز مسئولان حوزه تأمین واکسن از سایر کشور‌ها به مطمئن‌ترین و بهترین آن‌ها دست یابند.

در این بیانیه آمده‌است: بی‌شک برای ما که یک سال است در جبهه مبارزه با کرونا جان خویشتن را سر دست گرفته‌ایم، ورود واکسن به کشور را با هدف تکمیل‌شدن پروژه‌های تحقیقاتی بیگانگان، ننگی تاریخی می‌دانیم و از همه مسئولان می‌خواهیم جان یکایک مردم عزیز را مثل جان خود و اعضای خانواده خود بدانند تا به بهترین محصولات دست نیافته‌اند، اجازه ورود ندهند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار