تاثیر لایک بر صفحه اینستاگرام شما
کد خبر: 1034230
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004L38
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۹

آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که خرید لایک کجای کسب و کار شما قرار دارد؟!

در دنیای پرشتاب امروزه اینستاگرام به یکی از مهم‌ترین شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده است. بر همین اساس است که خرید لایک و فالوور برای صاحبان پیج‌ها مهم شده است. با رشد تکنولوژی در دنیای جدید، دیگرارتباطات محدود به روابط  رو در رو و متقابل نیست. بلکه ما انسان‌ها می‌توانیم در هر جای این جهان قرار گرفته‌ایم از طریق اینترنت و گوش‌های همراه به هر سرزمین و فرهنگی که دوست داریم سفر کنیم و با هر کسی در هر جای جهان ارتباط داشته باشیم.

تاثیر لایک بر صفحه اینستاگرام شما

در واقع خرید لایک اهداف آشکار متفاوتی دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم. اما یکی از پنهان‌ترین این اهداف این است که می‌خواهیم بگوییم ما نیز هستیم و به ما توجه داشته باشید. چرا که ما انسان‌ها یکی از اجتماعی‌ترین موجودات در کره زمین هستیم و اغلب از تنها ماندن و عدم توجه دوری می‌کنیم. ما دوست داریم کارها و حتی روال زندگی و ساده ترین فکرها و اندیشه‌هایمان را نیز با دیگران به اشرتاک بگذاریم و به عبارتی ابزار وجودی داشته باشیم. در این موراد بسیاری از کسب و کارها از طریق همین بستری که برای ارتباط نزدیک‌تر ایجاد شده است، توانسته ا‌ند رشد کنند و راه‌های فروش بیشتر را فراهم کنند. در هر صورت تفاوتی ندارد که پیج شما به دنبال چه هدفی است. چرا که خرید لایک اغلب برای تقویت پیج شما و آنچه که می‌خواهید، لازم می‌باشد. بنا به این دلیل در این نوشتار می‌خواهیم درباره نحوه خرید لایک و ضرورت آن بیشتر سخن بگوییم . پس با ما همراه باشید.

اهمیت اینستاگرام در عصر حاضر

جهان ما انسان‌ها به وسیله عصر دیجیتال هر روز کوچک‌تر و کوچک‌تر می‌شود و به دهکده جهانی که جامعه‌شنان بزرگ از آن نام برده‌اند نزدیک و نزدیک‌تر می‌گردد. تکنولوژی در کنار فناوری‌های دیجیتال، این روند را سرعتی دوچندان بخشیده است. با وجود این تغییرات، در بدنه و ساختار اجتماعی است که ما می‌توانیم در چارچوب جغرافیایی و مکانی خود در طول زمان سفر کنیم و با دیگری در مکان جغرافیایی دیگری ارتباط داشته باشیم؛ آنچه اهمیت یافته است قدرت و توانایی دیده و دنبال شدن می‌باشد. اینجاست که خرید لایک مهم می‌شود. شبکه‌های اجتماعی هر کدام، تلاش و پایه‌های اصلی خود را به بر نزدیک کردن ارتباط گذاشته‌اند. از وایبر گرفته تا اینستاگرام، فیسبوک، لینک دین و غیره. طبق آمار و اطلاعات به دست آمده در میان شبکه‌های اجتماعی فعال امروزه، اینستاگرام محبوبیت بیشتری یافته است. و خرید لایک و فالوورها نیزهمراه با محبوبیت اینستاگرام، اهمیت یافته‌اند.

اینستاگرام بستری را ایجاد کرده است که از طریق آن می‌توان هم ارتباطات خصوصی را داشت و اینکه به راحتی هر آنچه را که در جستجوی آن هستیم را بیابیم و ببینیم. پست‌ها و استورهای فراوانی با موضوعات و تنوع‌های بی‌شمار می‌توانند ما را همراهی کنند تا آموزش‌ها، سرگرمی‌ها، اخبار، هنرها و غیره را دنبال کنیم و با بیشمار اطلاعات متفاوت رو به رو باشیم و هر زمان که بخواهیم از آن‌ها بهره ببریم.

نگاهی عمیق به اهمیت خرید لایک در اینستاگرام

همانگونه که اشاره کردیم اینستاگرام یک شبکه اجتماعی محبوب در میان مردم می‌باشد. به گونه‌ای که گاهی مخاطبان دنیای اینستاگرام 6-7 ساعت و گاهاً بیشتر در میان صفحه‌ها و پست‌های اینستاگرام چرخ می‌زنند و علایق خود را دنبال می‌کنند. این دنبال کننده‌ها کسانی هستند که پست‌های شما را لایک می‌کنند. دلالیلی مختلفی وجود دارد که یک کاربر اینستاگرام پستی را لایک کند. اما به هر دلیلی این کار را انجام دهد و به شما یک قلب قرمز هدیه دهد، عاملی می‌شود تا دیگر کاربران نیز پست‌های شما را لایک کنند و بتوانید به صورت موفق در اینستاگرام فعالیت نمایید.

در واقع اگر شما صاحب کسب و کاری هستید و یا روال منظمی برای فعالیت‌های پیج خود در نظر دارید و می‌خواهید تعداد فالوورهای خود را بیشتر کنید، به لایک‌های بیشتر و خرید لایک واقعی نیاز خواهید داشت. لایک‌ها و آن قلب قرمز به معنای تأیید پست شما از دید کاربر اینستاگرام است و برای شما اعتبار به ارمغان می‌آورد. بالا رفتن تعداد لایک و اعتبار می‌تواند محبوبیت پیج شما را افزایش دهد. اگر در حوزه کسب و کاری فعالیت می‌کنید این روند به فروش و رشد درآمد شما می‌انجامد. اگرهم به دنبال فعالیت خاصی می‌باشید می‌توانید محبوبیت به دست آورید و حتی از طریق تبلیغات اینستاگرام درآمد کسب کنید. چرا که شما و پست‌ها و استوری‌هایی که دارید در میان همراهان و کاربران اینستاگرامی محبوبیت دارد.

بنابراین خرید لایک می‌تواند کاربران تازه‌ای را به سمت شما هدایت کند. زیرا افزایش تعداد لایک‌ها به معنای این است که پست و در حالت کلی پیج شما چیزی برای گفتن دارد که دیگران شما را لایک کرده‌اند. بنابراین اگر پیج اینستاگرامی شما در حوزه کسب وکاری فعالیت می‌کند و در ابتدای کار هستید و یا مدت از زمانی که از فعالیت شما می‌گذرد و تعداد لایک‌های شما افزایش نمی‌یابد ، باید به فکر خرید لایک باشید. چرا که لایک در واقع نشانه اعتبار پیج، پست‌ها و نهایتاً محصولات و یا خدماتی است که ارائه می‌دهید.

برای خرید لایک حتماً برنامه داشته باشید.

تاثیر لایک بر صفحه اینستاگرام شما

عرصه کسب و کارهای آنلاین در عین سادگی، بسیار تخصصی و پیچیده است . زیرا رفتار کاربران اینترنتی متفاوت واغلب غیرقابل پیش بینی می‌باشد. بر این اساس، شما باید حتماً با برنامه و استراتژی مشخصی اقدام به خرید لایک و فالوور نمایید. دانستن چند نکته در این زمینه مهم و ضروری به نظر می‌رسد. اگر بی اندازه و بدون توجه به قوانین اینستاگرام اقدام به خرید لایک بی‌رویه داشته باشید پس از مدتی صفحه شما از بازار اقتصادی آنلاین توسط اینستاگرام اوت خواهد شد. چرا که هوش مصنوعی اینستاگرام  می‌تواند بفهمد که لایک‌های شما فیک و غیرواقعی هستند. اگر در ابتدای کار هستید و به تازگی پیج اینستاگرامی خود را راه انداخته‌اید، به فکر خرید لایک باشید. اما حواستان باشد فاصله بسیار بین تعداد لایک‌ها و فالوورها نشان از فیک بودن لایک‌ها دارد. پس با برنامه و استراتژی مداوم، اقدام به خرید لایک، خرید فالوور و خرید کامنت کنید تا بالانس بین این‌ها را در فواصل زمانی مرتب رعایت نمایید. بالا بدودن تعداد لایک‌ها به همراه کیفیت پست‌ها و محتوای متنی یا تصویری که ارائه م‌ دهید به خوبی می‌تواند در دنیای اینستاگرام برای شما تبلیغات را به صورت گلوله برفی و با چرخش و فوروارد کردن توسط کاربران مختلف انجام دهد. پس شما طبق برنامه خودتان پیش بروید و پست‌های عالی تهیه کنید و با خرید لایک واقعی و فالوور واقعی آن‌ها را تزریق و تقویت نمایید تا به جایگاهی که می‌خواهید برسید. اگر در زمینه زمان و تایم اقدام به اضافه کردن لایک و یا خرید بسته‌های لایک و یا حتی خرید تعداد لایک‌ها با مسئله‌ای مواجه شدید حتماً با متخصصان این حوزه در آسان فالوور مشورت کنید و بعد از دریافت راهنمایی‌های لازم چارت برنامه‌های خود را بریزید.

انواع خرید لایک کدام هستند؟

اغلب صاحبان صفحه‌های اینستاگرامی با این مسئله رو به رو هستند که تفاوت بین لایک‌ها و فالوورها چیست و باید کدامیک را خریداری کنند. در حالت کلی چهار دسته برای خرید لاک و فالوور وجود دارد:

لایک ایرانی

لایک خارجی

لایک واقعی

لایک فیک

هر کدام از این انواع، ویژگی‌های خاص خود را دارند. هنگام خرید لایک دقت کنید که کدام نوع به کار شما می‌آید. لایک ایرانی از طریق فالوورها و کاربرانی در پایین پست‌های شما گذاشته می‌شود که پروفایل و لوکیشن ایران را دارند و به این معنا است که آن فرد در ایران زندگی می‌کند. لایک خارجی عکس این است. خرید لایک خارجی مناسب پیج‌هایی است که حوزه فعالیت آن‌ها و یا کسب و کاری که دارند در خارج از کشور نیز گسترده است و مخاطبان آنان در کشورهای دیگر نیز خواهند بود. اگر مخاطبان حوزه فعالیت شما در ایران هستند.لایک ایرانی مناسب شماست.

لایک واقعی و فیک هم با هم تفاوتی‌هایی دارند. خرید لایک واقعی به این معنا است که لایک و فالوو کردن پست‌ها وپیج شما توسط کاربرانی صورت می‌گیرد که پروفایل کاربری همراه با عکس و توضیحات دارند و صفه اینستاگرام آن‌ها زنده است. در واقع آن‌ها در کل، کاربران واقعی اینستاگرام هستند. اما لایک و فالوور فیک توسط ربات‌ها انجام می‌شوند که پروفایل آن‌ها زنده نیست. اگر اینستاگرام متوجه شود که شما خرید لایک فیک توسط ربات‌ها را داشته‌اید حتماً جریمه خواهید شد. پس اگر تصمیم به خرید لایک فیک دارید با کارشناسان صحبت کنید تا به درستی از این دسته لایک‌ها استفاده کنید که دچار چالش نشوید.

خرید لایک را کجا انجام دهم؟

کاربرانی که صفحه شما را می‌بینند بنا به لایک‌ها، تعداد فالوورها، کامنت‌ها و غیره به شما اعتماد می‌کنند و قلب قرمز را برای پست‌های جدید و قدیمی شما می‌فرستند. پس خرید لایک برای صفحات شما لازم و ضروری می‌باشد. چرا که افزایش لایک‌ها به صورت ارگانیک بسیار زمان‌بر است و رقبا منتظر شما نمی‌مانند. آنچه در این میان بسیار مهم بوده و باید به آن بی‌نهایت دقت کنید این است که از وبسایت معتبری اقدام به خرید لایک و فالوور کنید تا بتواند در صورت اشکالات خرید شما را پشتیبانی کند و پاسخگو باشد.

تاثیر لایک بر صفحه اینستاگرام شما

وبسایت آسان فالوور(asan-followers.com) یکی از بهترین سایت‌های مختص خدمات شبکه‌های اجتماعی است که در ایران فعالیت می‌کند. همانگونه که اشاره کردیم شما می‌توانید قبل از خرید با کارشناسان این مجموعه تماس داشته باشید و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید تا مطابق با پلن و برنامه خود خرید لایک و یا فالوور را انجام دهید. بسته‌های لایک که از آسان فالوور تهیه می‌کنید به صورت آنی و بدون نیاز به پسورد برای شما فعال خواهد شد و شما به صرف کمترین هزینه می‌توانید مناسب‌ترین بسته خرید لایک را داشته باشید. تا تغییرات مثبت و رضایت بخشی را در پیج خود و نهایتاً کسب و کار خود ایجاد نمایید. تلاش مجموعه آسان فالوور همراهی جهت رشد و پیشرفت شما می‌باشد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار