ساعت مارک دار دست سارق حرفه‌ای را رو کرد
کد خبر: 1034068
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004L0W
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۰۲:۳۰
مردی که با همدستی همسر و خواهرش در پوشش شرکت خدماتی صوری از منازل سرقت می‌کرد هنگام فروش ساعت مارک داری شناسایی و دستگیر شد.
سرویس حوادث جوان آنلاین: سرهنگ جلیل موقوفه‌ای رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ درباره این خبر گفت: روز شنبه سیزدهم دی مرد ۷۰‌ساله‌ای به کلانتری ۱۶۳ ولنجک رفت و از زن نظافتچی به اتهام سرقت اموالش شکایت کرد. شاکی گفت: «مدتی است زنی حدوداً ۳۵‌ساله از طرف شرکت خدماتی برای نظافت به خانه‌ام رفت و آمد دارد. یک روز قبل او دوباره برای نظافت به خانه‌ام آمد که پس از کمی نظافت، آبمیوه‌ای را آماده کرد و یک لیوان از آن را خودش خورد و یک لیوان هم به من داد. وقتی آبمیوه را خوردم سرم گیج شد و چیزی نفهمیدم تا اینکه پسرم پس از ۲۴‌ساعت به خانه آمد و مرا بیهوش پیدا کرد و نجات داد. پس از این متوجه شدم زن نظافتچی با آبمیوه مسموم مرا بیهوش کرده و همه اموال گرانقیمتم را که ۲‌میلیارد تومان قیمت دارد سرقت کرده است.»

پس از طرح این شکایت مأموران بررسی‌های خود را برای شناسایی سارق آغاز کردند که دریافتند شرکت خدماتی که زن خدمتکار را به خانه مرد پولدار فرستاده صوری بوده است.

در حالی که تحقیقات درباره این حادثه ادامه داشت شاکی دوباره به اداره پلیس رفت و گفت: «لحظاتی قبل صاحب ساعت فروشی با من تماس گرفت و گفت فردی برای فروش ساعت قیمتی لوکسی به مغازه‌اش مراجعه کرده است. او گفت از آنجایی که این ساعت برند خاص است به فروشنده مشکوک شده و با مراجعه به سایت فروش آن ساعت متوجه شده که مشخصات من به عنوان خریدار اصلی در آن سایت ثبت شده است. به همین خاطر با من تماس گرفت تا مطمئن شود که ساعت سرقتی نیست.» بدین ترتیب با بدست آمدن این اطلاعات مأموران در بررسی دوربین‌های مداربسته ساعت فروشی، فرد فروشنده ساعت سرقتی را شناسایی و او را بازداشت کردند. متهم پس از انتقال به کلانتری با اعتراف به جرم خود گفت: «به همراه خواهرم و همسرم تصمیم به تأسیس شرکت خدماتی صوری گرفتیم. زمانی که مشتریان تماس می‌گرفتند همسرم را به عنوان نظافتچی می‌فرستادم که با همان شیوه آبمیوه مسموم صاحبخانه را بیهوش می‌کرد و بعد با همدستی هم لوازم گرانقیمت منزل او را سرقت می‌کردیم.»

سرهنگ موقوفه‌ای در پایان گفت: تحقیقات پلیس برای دستگیری متهمان دیگر پرونده و کشف جزئیات آن و سایر جرائم مشابه ادامه دارد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار