وظایف و خدمات اتحادیه های قالیشویی کرج را بیشتر بشناسید
کد خبر: 1033588
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Ksm
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۶
قالیشویی در کرج از جمله خدمات نظافت منزل می باشد. همچنین یکی از مهمترین نیازهای هر خانه ای است. اگر شما نیز نیاز به خدمات قالیشویی دارید به طور حتم با اتحادیه قالیشویی هم آشنایی دارید. در این مقاله به برخی از مهمترین وظایف اتحادیه قالیشویی می پردازیم. با ما همراه باشید.

رپورتاژ آگهی/ خوب است بدانید که قالیشویی نیز از جمله خدمات نظافت منزل است. خدمات مربوط به قالیشویی از خدمات پردرخواست نظافت منزل می باشد. قالیشویی در تهران، قالیشویی کرج و قالیشویی در مهرشهر جزو پردرخواست ترین قالیشویی ها می باشند. حال در صورتی که شما در کرج سکونت دارید و با وظایف و خدمات اتحادیه قالیشویی کرج آشنایی ندارید؛ این مقاله را تا آخر مطالعه نمایید. بهتر است که قبل از درخواست خدمات قالیشویی در کرج، هوشیارتر از همیشه قدم بردارید. با ما در ادامه همراه باشید تا شما را با خدمات قالیشویی در کرج و اتحادیه قالیشویی کرج بیشتر آشنا کنیم.

دستورات اتحادیه قالیشویی کرج

قالیشویی خوشنام که یکی از شرکت های قالیشویی در مهرشهر است، نیز طبق دستوراتی که از اتحادیه قالیشویی کرج صادر می شود؛ خدمات خود را به همشهریان کرجی عزیز ارائه می دهد. همانطور که گفته شد صنف خدمات منزل از جمله صنف قالیشویی نیز به طور کامل از اتحادیه قالیشویی دستور می‌گیرید.

وظایف و خدمات اتحادیه های قالیشویی کرج را بیشتر بشناسید

قالیشویی در کرج

اتحادیه قالیشویی کرج چه وظیفه ای بر عهده دارد؟

اگر بخواهیم به طور کلی در مورد وظایف و خدمات اتحادیه ها از جنبه اتحادیه قالیشویی در کرج صحبت کنیم باید بگوییم که اتحادیه های قالیشویی با نظارت مستقیم و دقیق بر قیمت ها و کیفیت شستشوی فرش و همچنین با پاسخگویی به همشهریان کرجی این اطمینان را به مردم عزیز کرجی می‌دهد که در صورت ارتکاب به تخلف توسط شرکت قالیشویی عضو اتحادیه رسمی به طور جدی با آن قالیشویی متخلف برخورد کرده و حتی منجر به پلمپ واحد مربوطه نیز می گردد.

خدمات قالیشویی را از یک شرکت معتبر دریافت نمایید

قالیشویی خوشنام در شعبه مهرشهر، با کسب مجوز از اتحادیه قالیشویی کرج، خدماتش را بدون هیچ کم و کاستی به کرجی های عزیز ارائه می‌دهد. به یاد داشته باشید که حتما خدمات مورد نیاز قالیشویی را از یک شرکت معتبر دریافت کنید. تعداد شرکت های قالیشویی در کرج، در تهران و دیگر شهرهای پرجمعیت روز به روز زیاد می شود. به طوری که انتخاب بهترین و معتبرترین شرکت قالیشویی در کرج که زیر نظر اتحادیه باشد؛ ممکن است کمی سخت باشد. حال قالیشویی خوشنام، و دیگر قالیشویی هایی که از سوی اتحادیه کرج مجوز دریافت کرده اند؛ خدمات با کیفیتی را برای کرجی های عزیز ارائه می‌دهد.

وظایف و خدمات اتحادیه های قالیشویی کرج را بیشتر بشناسید

بهترین قالیشویی در کرج

لیست وظایف و خدمات اتحادیه قالیشویی طبق ماده 30 قانون کشوری


‌ارائه پیشنهادهایی جدیدتر برای تهیه، تنظیم و یا حتی تغییر ضوابط صدور پروانه کسب قالیشویی و انواع ‌پروانه ‌های لازم برای مشاغل نظافتی
اجرا و نظارت بر اجرای کلیه مصوبات و بخشنامه ‌های صادر شده از سمت هیات عالی نظارت و کمیسیون نظارتی که‌ در چارچوب تمامی قوانین به اتحادیه ‌های قالیشویی ابلاغ می‌گردد.
اتحادیه قالیشویی که وظیفه صدور پروانه کسب با دریافت مدارک متقاضیان و با رعایت قوانین و‌ مقررات مربوط به صنف قالیشویی در کرج
اقدامات لازم جهت ابطال پروانه کسب و همچنین تعطیل کردن محل کسب وکار مطابق با قوانین و مقررات حاکم و همچنین اعلام به‌ کمیسیون نظارت و جلوگیری از ادامه فعالیت واحد صنفی قالیشویی که بدون داشتن پروانه کسب دایر ‌شده یا پروانه کسب آن ‌ها بنا بر دلایلی که اعلام می شود باطل می‌گردد.
تنظیم و تدوین بودجه سال بعد و همچنین ارائه آن تا پایان دی ماه هر سال به اتاق اصناف قالیشویی در کرج
تنظیم ترازنامه سالانه و همچنین ارائه ترازنامه تا پایان خرداد ماه هر سال به اتاق اصناف قالیشویی کرج جهت رسیدگی و تصویب
ایجاد کمیسیون های رسیدگی به شکایات مشتریان و همچنین کسبه، حل اختلاف و بازرسی واحدها
ایجاد هماهنگی های لازم با شهرداری و همچنین شورای شهر برابر با مقررات و ضوابط که به ‌تصویب کمیسیون نظارت رسیده باشد.
ارائه پیشنهاد به جهت تعیین نرخ خدمات قالیشویی، تعداد ‌واحدهای صنفی مورد نیاز در هر سال برای صدور یا عدم صدور پروانه کسب به اتاق اصناف جهت رسیدگی و تصویب کمیسیون نظارت قالیشویی کرج

وظایف و خدمات اتحادیه های قالیشویی کرج را بیشتر بشناسید

اتحادیه قالیشویی در کرج

در صورت نارضایتی از قالیشویی مجاز تحت نظارت اتحادیه چه کار کنیم؟

از مهم‌ترین وظایف اتحادیه قالیشویی های کرج حمایت از مصرف کنندگان کرجی عزیز می باشد. حال در صورتی که یک مشتری از خدمات یک قالیشویی ناراضی باشد، می‌تواند با مراجعه به اتحادیه قالیشویی کرج شکایت خود از آن واحد صنفی که مجوز هم دارد؛ ثبت کند تا از سوی اتحادیه قالیشویی کرج با صنف متخلف برخورد قانونی صورت گیرد.

رسیدگی به شکایت مشتریان عزیز ظرف مدت ۱۰ روز کاری یا کمتر از آن انجام خواهد شد. همچنین در صورت لزوم، پرونده شکایت مشتری به تعزیرات حکومتی نیز ارسال خواهد شد تا این سازمان با دعوت شاکی (مشتری) و متشاکی (یک شرکت قالیشویی) به پرونده مذکور رسیدگی کند و سپس حکم نهایی برای مشکل پیش آمده را صادر کند. لازم به ذکر است که مشتریان گرامی و همشهریان کرجی عزیز در صورت ثبت شکایت خود می توانند در روزهای کاری و در ساعات اداری با اتحادیه و قالیشویان کرج تماس حاصل کنید و به صورت تلفنی از مشاوره کارشناسان این اتحادیه بهره‌مند شوند.

وظایف و خدمات اتحادیه های قالیشویی کرج را بیشتر بشناسید

وظایف اتحادیه قالیشویی در کرج

قالیشویی های مجاز را از طریق اتحادیه کرج بیابید

 به طور خلاصه باید بگوییم که مهم ترین نکته ای که در مورد قالیشویی ها باید به آن توجه کرد، پیدا کردن قالیشویی مجاز می باشد. اکنون جالب است بدانید که تعداد زیادی از قالیشویی های فعال در کرج، تهران، و دیگر کلان شهرها مجوز فعالیت ندارند و اگر به آن ها مراجعه کنید، کسی نیست که از شما حمایت کند. پس اگر می خواهید خیالتان از انجام صحیح کار جمع باشد، به قالیشویی های مجاز که از سوی اتحادیه قالیشویی معرفی می‌شوند؛ مراجعه کنید. حتما در هنگامی که قالی های گران قیمت خود را به قالیشویی ارائه می دهید دقت داشته باشید که قالیشویی دارای مجوز رسمی از سوی اتحادیه باشد. در غیر این صورت به هیچ عنوان به قالیشویی اعتماد نکنید و قالی خود را به آن ها نسپارید.

کلام آخر درباره خدمات قالیشویی در کرج و اتحادیه قالیشویی

در صورتی که به هر دلیلی از خدمات ارائه شده توسط قالیشویی رضایت کافی نداشتید به راحتی می توانید به اتحادیه قالیشویی مراجعه نمایید و از اتحادیه قالیشویی در کرج بخواهید مشکل پیش آمده برای شما را برطرف کند. اطمینان داشته باشید که همیشه در پی آن هستیم که بهترین و مناسب ترین خدمات را به شما همشهریان کرجی عزیز ارائه دهیم. شما می توانید با اطمینان خاطر خدمات مربوط به قالیشویی را دریافت کنید.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار