قاتل: به همسرم بدگمان بودم
کد خبر: 1033353
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Koz
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۰۲:۳۰
مردی که به اتهام قتل همسرش در بازداشت به سر می‌برد مدعی است که به خاطر بدگمانی دست به چاقو برده بود.
سرویس حوادث جوان آنلاین:  بهمن‌سال‌۹۷ مأموران پلیس تهران از قتل زنی به نام مریم در منطقه فرحزاد باخبر و راهی محل شدند. دختر مقتول که در محل حاضر بود گفت پدرش لحظاتی قبل با مادرش درگیر شد و او را با ضربات چاقو به قتل رساند و فرار کرد.

با انتقال جسد به پزشکی قانونی، متهم که عرفان نام داشت تحت تعقیب قرار گرفت و ساعتی بعد بازداشت شد. متهم با اقرار به جرمش مدعی شد به رفتار همسرش بدگمان بوده و او را به قتل رسانده است. با کامل شدن تحقیقات پرونده روی میز هیئت قضایی شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران قرار گرفت و نماینده دادستان گفت از آنجا که اولیای‌دم شناسایی نشده‌اند خواسته رئیس قوه قضائیه از طرف سه فرزند صغیر مقتول درخواست دیه است. در ادامه یکی از دختران مقتول به عنوان شاهد ماجرا گفت: «پدر و مادرم بار‌ها با هم درگیر شده‌بودند، اما این بار درگیری آن‌ها بالا گرفت و پدرمان با چاقو به مادرم حمله کرد. من و خواهر و برادرانم می‌خواستیم مادرمان را نجات دهیم، اما حریف پدرم نشدیم و حادثه اتفاق افتاد.»

سپس متهم در جایگاه ایستاد و بر خلاف اعتراف‌های اولیه‌اش جرمش را انکار کرد. او گفت: «من همسرم را نکشتم و فقط یک ضربه به صورتش زدم.» او در ادامه مدعی شد که در دادسرا دروغ گفته و مادرمقتول فوت نکرده است.

در پایان پروند برای شناسایی مادر مقتول به دادسرا فرستاده شد، اما در تحقیقات تکمیلی مشخص شد مادر مقتول سال‌ها قبل فوت کرده است. به این ترتیب متهم برای دومین بار محاکمه شد و این بار با اقرار به جرمش در حالیکه سرش را پایین انداخته بود قتل را گردن گرفت و گفت: «به خاطر سوءظن همسرم را کشتم و حالا پشیمانم.»

در پایان هیئت قضایی وارد شور شد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار