مرگ دختر ۵ ساله در تصادف با قطار
کد خبر: 1032836
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Kge
تاریخ انتشار: ۰۶ دی ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۹
دختر پنج‌ساله که همراه خانواده‌اش در حال عبور از کنار ریل بود در برخورد با قطار جان باخت.
سرویس حوادث جوان آنلاین: چند روز قبل به مأموران پلیس تهران خبر رسید دختر پنج‌ساله در جنوب تهران پس از برخورد با قطار اصفهان - مشهد زخمی و بعد از انتقال به بیمارستان فوت شده است.

بررسی‌ها نشان داد دختر خردسال که رابعه نام دارد همراه خانواده‌اش برای هواخوری به بیرون از تهران رفته‌بود و در حالی که همراه دو خواهر دیگرش کنار ریل قطار بازی می‌کرده در برخورد با قطار دچار حادثه می‌شود. پدر رابعه به خبرنگار ما گفت: روز حادثه همراه خانواده‌ام برای هواخوری از خانه‌مان در شهرک ولیعصر خارج شدیم و به اطراف تهران رفتیم. در حال بازگشت از کنار ریل بودیم که قطاری از کنار ما که با ما فاصله زیادی نداشت عبور کرد. در همین لحظه خودروی گشت پلیسی هم از آنجا عبور کرد و حواسمان به خودروی پلیس بود که متوجه شدیم رابعه همراه ما نیست.

وقتی پشت سرم را نگاه کردم دیدم دخترم خونین روی زمین افتاده‌است و در حالی که به شدت شوکه شده‌بودم دخترم را که از سرش خون فوران میزد در آغوش گرفتم و به نزدیک‌ترین بیمارستان منتقل کردم. با طرح این شکایت مأموران تحقیقات خود را درباره این حادثه آغاز کردند مأموران در بررسی‌های محل حادثه با آثار خون روی ریل راه‌آهن روبه‌رو شدند که حکایت از آن داشت آثار خون باقی‌مانده روی ریل متعلق به رابعه است که پس از برخورد با قطار زخمی می‌شود. بدین ترتیب مأموران پلیس از راننده قطار تحقیق کردند.

راننده قطار گفت: حدود ۸‌کیلومتر مانده به ایستگاه بود که صدای برخورد چیزی را داخل کابین قطار شنیدم. پس از ۵۰۰‌متر آن طرف توقف کردم و از قطار پیاده شدم، اما چیزی را ندیدم و به همین خاطر دوباره قطار را به راه انداختم و به ایستگاه رفتم. همزمان با ادامه تحقیقات درباره این حادثه قاضی ساسان غلامی، بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران دستور داد برای بررسی علت حادثه کمیسیون سوانح ریلی تشکیل شود. وی همچنین دستور داد دوربین‌های محل حادثه بررسی و از شاهدان عینی و اولیای‌دم درباره حادثه تحقیق شود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار