‍ استعلام شغلی از اداره مالیات برای صدور جواز کسب لازم نیست
کد خبر: 1031922
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004KRu
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۵
رئیس اداره امور مالیاتی شهرستان فردیس :
رئیس اداره امور مالیاتی شهرستان فردیس گفت: با توجه به شرایط کرونایی و تسهیل در امور مالیاتی شهروندان، تا پایان سال جاری اتحادیه‌ها برای صدور و یا تمدید جواز کسب نیاز به استعلام شغلی از اداره مالیات ندارند.

عادل نوفر با اشاره به شرایط کرونایی و لزوم سهولت در امور مالیاتی کسبه، گفت: با توجه به اینکه طبق ماده ۱۸۶ قانون مالیات‌های مستقیم صدور، تجدید یا تمدید کارت بازرگانی و پروانه کسب یا کار اشخاص حقیقی نیازمند ارائه گواهی از اداره امور مالیاتی است، طبق تصمیم سازمان امور مالیاتی، تا پایان سال ۹۹ برای صدور پروانه کسب از سوی اتحادیه‌ها به اخذ استعلام ماده ۱۸۶ نیازی نیست.

وی از استمرار بخشودگی جرائم مالیاتی تا پایان سال ۹۹ خبر داد و اظهار کرد: مودیانی که تا پایان ۹۹ به پرداخت مالیات معوق خود اقدام کنند، از بخشودگی جرائم مالیاتی بهره مند می‌شوند.

رئیس اداره امور مالیاتی فردیس با بیان اینکه  مهلت زمانی اعتراض به اوراق ابلاغ شده مالیاتی، به مدت یک ماه و نیم تمدید می‌شود، ادامه داد: برای مهلت زمانی اعتراض به اوراق مالیاتی که آخرین مهلت آن از تاریخ یکم آذرماه ۱۳۹۹ تا یکم بهمن ماه ۱۳۹۹ است همچنین احکام اجرای ماده ۲۳۸ قانون مالیات‌های مستقیم و ماده ۲۹ قانون ارزش افزوده برای مدت مذکور، به مدت یک و نیم ماه تمدید می‌شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار