کاهش ۱۱ هزار و ۷۰۰ واحدی شاخص بورس تهران
کد خبر: 1031109
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004KEn
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۷
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات روز گذشته با کاهش ۱۱ هزار و ۷۰۰ واحد روبه‌رو شد، البته ارزش معاملات در بورس و فرابورس به بیش از ۲۱ هزار و ۴۹۴ میلیارد تومان رسید.
سرویس اقتصاد جوان آنلاین: به گزارش فارس، بورس اوراق بهادار تهران روزگذشته گرچه با روند کاهش شاخص کارش را آغاز کرد و در نهایت شاخص کل با کاهش ۱۱ هزار و ۷۰۰ واحد به رقم یک میلیون و ۵۱۵ هزار و ۷۵۱ واحد رسید، اما در عین حال ارزش معاملات بورس و فرابورس ایران به بالای ۲۱ هزار میلیارد تومان رسیده‌است که نشان می‌دهد بازار هنوز ارزندگی خود را دارد. همچنین شاخص کل بورس با معیار هموزن ۸۲۰ واحد عقب‌نشینی داشت و به رقم ۴۵۶ هزار و ۳۱۰ واحد رسید. ارزش روز بازار در بورس اوراق بهادار تهران به بیش از ۶ میلیون و ۱۴ هزار میلیارد تومان رسید.

معامله‌گران در بورس تهران بیش از ۶/ ۱۲ میلیارد سهام، حق تقدم و اوراق مالی در قالب ۹ /۱ میلیون نوبت معامله و به ارزش ۱۵ هزار و ۳۳۰ میلیارد تومان داد و ستد کردند.

نقشه معاملات امروز بورس تهران

همچنین سهامداران در فرابورس ایران بیش از ۶ هزار و ۱۶۴ هزار میلیارد تومان داد و ستد کردند که اگر این دو را در نظر بگیریم، معامله‌گران امروز در بورس اوراق و فرابورس بیش از ۴/ ۲۱ هزار میلیارد تومان داد و ستد کردند.

همه شاخص‌های بورس گرچه قرمزپوش بودند، اما ریزش شاخص‌ها اکثراً زیر یک درصد بوده و فقط شاخص بازار اول بورس به خاطر معاملات خرد ۱/ ۱ درصد عقب‌نشینی داشت.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار