بهره مندی دو هزار و ۵۰۰ دانشجوی تهرانی از خدمات کمیته امداد
کد خبر: 1030473
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004K4X
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۸
مدیرکل کمیته امداد استان تهران اعلام کرد:
مدیرکل کمیته امداد استان تهران با اعلام بهره مندی دو هزار و ۵۰۰ دانشجو از خدمات این نهاد، گفت: از ابتدای سال تحصیلی بیش از یک میلیارد تومان هزینه تحصیل برای پرداخت شهریه دانشجویان دانشگاه های غیردولتی پرداخت شده است.

سید ابوالفضل پرپنچی، مدیرکل کمیته امداد استان تهران گفت:  یکی از اهداف مهم کمیته امداد توانمندسازی فکری و فرهنگی خانوارهای تحت حمایت است و در همین جهت یکی از محورهای اصلی این خدمات ارائه حمایت‌های تحصیلی به دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت است.

وی با بیان اینکه در سال تحصیلی امسال دو هزار و ۵۰۰ دانشجو از خدمات حمایتی این نهاد بهره مند هستند،افزود: از ابتدای سال تحصیلی یک میلیارد و هفت میلیون تومان برای دانشجویانی که مدارک تحصیلی خود را ارائه کرده اند، پرداخت شده است.

پرپنچی، ادامه داد: این مبلغ برای دانشجویانی که مشغول به تحصیل در دانشگاه های آزاد اسلامی، شبانه و پیام نورو سایر دانشگاه های غیردولتی هستند واریز شده است و برای دانشجویان دوره های روزانه دولتی نیز به زودی کمک هزینه تحصیلی واریز خواهد شد.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران با اشاره به پرداخت وام قرض الحسنه به دانشجویان تحت حمایت،بیان کرد: کمیته امداد در استان تهران به منظور فراهم نمودن بستر کسب علم ودانش در بین جامعه مددجویان تحت حمایت به دانشجویان تحت حمایت متقاضی برای ادامه تحصیل وام دانشجویی پرداخت می کند.

وی افزود: پرداخت وام دانشجویی در مقاطع کارشناسی و طلاب علوم دینی سطح دو پنج میلیون تومان، کارشناسی ارشد و طلاب علوم دینی سطح سه ۱۰ میلیون تومان و دکتری و طلاب علوم دینی سطح چهار ۲۰ میلیون تومان است..

پرپنچی بیان کرد: این نهاد در استان تهران به  دانشجویان نخبه ای که به صورت تخصصی در حوزه های تحصیلی، قرآنی و ورزشی  فعالیت می کنند نیزاز محل کمک های حامیان، خیّران و منابع امدادی خدمات ارائه می دهد.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران به راه‌اندازی بانک اطلاعاتی دانشجویان در رشته های تخصصی از جمله کامپیوتر، مشاوره ،حقوق و .... توسط این نهاد اشاره کرد و گفت: امیدواریم با راه‌اندازی این بانک اطلاعاتی بتوانیم از ظرفیت فارغ‌التحصیلان موفق تحت حمایت در جهت حل مشکلات جامعه هدف تحت حمایت این نهاد استفاده کنیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار