اعترافات تکان دهنده قاتل ۶۰ ساله شیما صباگردی
کد خبر: 1030464
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004K4O
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰
بهلول ابوالحسنی مرد ۶۰ ساله‌ای که یک سال پیش دختر ۱۶ ساله‌ای را ربوده و او را به قتل رساند بود، به اقدام خود اعتراف کرد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: حدود دو ماه پیش بود که پدر شیما دختر ۱۶ ساله از رئیس قوه قضاییه درخواست پیگیری وضعیت دخترش را کرد و به دنبال آن دادستان تهران دستور ویژه برای رسیدگی به این پرونده را صادر کرد و در نهایت صبح امروز بهلول ابوالحسن زاده صحنه قتل دختر ۱۶ ساله را بازسازی کرد.

به گفته پدر شیما ماجرا از این قرار بود که بهلول ابوالحسن زاده به عنوان راننده تاکسی شیما را سوار کرده و پس از بازجویی‌ها اعتراف کرده که او را مخفی کرده و شیما را به مواد مخدر آلوده کرده بود و با سلب آزادی و مخفی کردن او، این دختر را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

وی در اعترافات خود گفته بود که شیما را در خیابان نظام آباد تهران پیاده کرده است، اما پس از پیگیری‌ها مشخص شد که وی شیما را در خانه خود محبوس کرده بوده و سپس او را به قتل رسانده است.

مخفی کردن دختری ۱۶ ساله در خانه‌ای پوشانده شده

بهلول ابوالحسنی در اعترافات خود گفته است که با حیله و اغفال دختر ۱۶ ساله را از بیست و ششم مرداد سال گذشته ربوده بوده و پس از دستگیری اعتراف کرد که او را در باغچه صاحبخانه خود دفن کرده است.

او بیش از یک ماه این دختر را مخفی کرده بوده، اما پس از دستگیری و طی اعترافات دروغین گفته بود که شیما فرار کرده است، اما به گفته پدر شیما، این قاتل زمانی که دخترش را مخفی کرده بوده، تمام نمای خانه خود را از بیرون و داخل پوشانده بود و هنگامی که شیما دو بار فرصت خروج از خانه و فرار از دست این شیطان صفت را داشته، هر بار سد راه او شده است.

پس از شکایت خانواده شیما و تحت تعقیب قرار گرفتن بهلول ابوالحسن زاده، ابعاد تازه از این پرونده روشن شد و این قاتل که در ابتدا به دنبال آن بود تا با بیان اعترافاتی دروغین از دست قانون فرار کند، صبح امروز صحنه قتل را بازسازی کرد و از قتلی که انجام داده ابراز پشیمانی و ندامت کرد.

بهلول ابوالحسن زاده قاتل دختر ۱۶ ساله گفت: درگیری میان من و شیما به مدت ۲۰ ثانیه هم طول نکشید که حتی پس از آن برای احیای او تلاش کردم، اما متاسفانه او فوت کرد و از کرده خود پشیمان هستم.

پدر شیما دختر ۱۴ ساله‌ای که توسط بهلول به قتل رسیده است، اظهار کرد: ما انتظار داشتیم که فرزند خود را پیدا کنیم و فکر نمی‌کردیم که فردی با این سن فرزند ما را کشته باشد، حتی چند ماهی که او دستگیر شده بود، وضعیت فرزندمان را پرس و جو می‌کردیم، در حالی که او جسد دخترم را در خانه خود دفن کرده بود و سرانجام در حیاط صاحبخانه او جسد دختر من پیدا شد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار