آمریکا از صهیونیست‌ها برای انجام ترور پشتیبانی می‌کند/ ملت ایران در مقابل ترامپ قداره‌کش ایستاد
کد خبر: 1029546
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Jpa
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۷
سردار جوانی:
معاون سیاسی سپاه گفت: رژیم صهیونیستی پشت بسیاری از ترور‌ها است، اما آمریکا و کشور‌های اروپایی از صهیونیست‌ها برای انجام این ترور‌ها پشتیبانی می‌کنند.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: سردار یدالله جوانی معاون سیاسی سپاه، در خصوص ترور شهید فخری زاده اظهارداشت: آمریکا و کشور‌های اروپایی از گروه‌های تروریستی حمایت و پشتیبانی می‌کنند و جالب است که پشت صحنه این ترور‌ها نیز کشور‌های مدعی مبارزه با تروریسم هستند.

وی افزود: رژیم صهیونیستی پشت بسیاری از این ترور‌ها است، اما آمریکا و کشور‌های اروپایی از صهیونیست‌ها برای انجام این ترور‌ها پشتیبانی می‌کنند. کشور‌هایی که در ظاهر مدعی مبارزه با تروریست‌ها هستند، اما در عمل از تروریست‌ها حمایت می‌کنند.

وی در ادامه در خصوص برخی اظهار نظر‌ها درباره انتخابات آمریکا گفت: انتخابات امریکا از منظر‌های متفاوت باید بررسی شود، حالا بعضی‌ها این را در نتیجه انتخابات خلاصه می‌کنند که اگر آقای فلان بشود نتیجه این می‌شود و اگر آقای فلان بشود نتیجه دیگری رقم می‌خورد، اما به انتخابات امریکا باید از دید بالاتری نگاه کرد.

وی افزود: کشوری که مدعی و پرچم دار لیبرال دموکراسی و حقوق بشر است و به دنبال این است که ارزش‌های امریکا را در جهان حاکم کند امروزه دچار بحران‌های جدی شده و این همان بحران دموکراسی است. یعنی آنچه که در امریکا به نمایش در می‌آید نشانه‌های انحطاط امریکا و از نشانه‌های بحران جدی در نظام لیبرال دموکراسی امریکا است؛ یعنی آن نظامی که در داخل کشور ما هم آن جریان‌های غرب گرا آن را به عنوان یک مدل الگو معرفی می‌کردند.

سردار جوانی گفت: پس طبیعی است که این گونه اتفاقات در امریکا برای جمهوری اسلامی از این منظر یک فرصتی فراهم می‌کند که سوای از اینکه چه کسی می‌آید یا چه کسی می‌رود حقانیت نظام دینی را نشان می‌دهد و اثبات می‌کند و اینکه حقوق انسان‌ها و سعادت آن‌ها در نظام دینی چگونه مورد توجه است، در حالیکه الان می‌بینیم در امریکا این دو جریان چگونه همدیگر را متهم می‌کنند و آن ادبیات را برای یکدیگر بکار می‌برند که این انحطاط لیبرال دموکراسی در امریکا است.

معاون سیاسی سپاه تاکید کرد:، اما از نظر نتیجه هم سابقه و پیشینه نشان می‌دهد برای ملت ایران و نظام اسلامی تفاوت اساسی بین دموکرات‌ها و جمهوری خواه‌ها وجود ندارد گرچه آن‌ها شیوه‌ها و روش‌های متفاوتی دارند.

سردار جوانی افزود: سقوط ذلیلانه ترامپ یک معنا و مفهومی را برای ملت ما دارد و آن هم این است کسی که آمده بود انقلاب اسلامی را از بین ببرد و نگذارد که نظام جمهوری اسلامی، چهل سالگی خود را ببیند و فشار‌ها و تحریم‌های حداکثری را به کار گرفت و لحظه شماری می‌کرد که با این اقدامات جمهوری اسلامی تسلیم شود و پای میز مذاکره قراربگیرد، الان او در حال ترک کاخ سفید است و این برای ملت ایران یک افتخار و یک پیروزی است که توانست در مقابل زیاده خواهی‌های ترامپ قداره کش بایستد.

وی گفت: چینی‌ها و کره شمالی و اروپایی‌ها و خیلی از کشور‌های عربی جلوی ترامپ به نوعی سر تعظیم فرود آوردند مثل معامله قرن و پذیرش رابطه بارژیم صهیونیستی، اما ملت ما محکم جلوی ترامپ ایستاد.

سردار جوانی عنوان کرد: امروز ملت ما سرافرازانه این مراحل را پشت سر خود می‌گذارد و نکته مهم این است که کسانی در داخل کشور می‌گفتند که با ترامپ مذاکره کنیم دیدند مقاومت مردم ایران نتیجه داده است و پیروزی بزرگی نصیب مردم ما شده است.

معاون سیاسی سپاه در پایان تاکید کرد: حال این خوشحالی از شکست ترامپ و پیروزی علیه ترامپ معنی اش استقبال از بایدن نیست. هرکس در امریکا رئیس جمهور شود دنبال این است که اراده سلطه جویانه امریکا را بر مردم ما متحمل کند که مردم ما باید هوشمندانه مقابل این‌ها بایستند و از استقلال و منافع خودشان دفاع کنند. پس هر دو حزب در امریکا تفاوت‌های اساسی و راهبردی ندارند و تفاوت در شیوه هایشان است که ما باید هوشمندی خود را داشته باشیم.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار