گازرسانی به ۱۶۲ جایگاه CNG در سطح استان اصفهان
کد خبر: 1028645
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Jb3
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۷
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان:
سید مصطفی علوی از گازرسانی به ۱۶۲ جایگاه CNG در سطح استان اصفهان خبر داد و گفت: حدود ۳۵ جایگاه عرضه سوخت CNG در کلانشهر اصفهان قرار دارد.

به گزارش سعید عرفان منش خبرنگار جوان انلاین از اصفهان،به نقل از روابط عمومی، ، با بیان اینکه، گاز طبیعی یکی از پاک ترین سوخت ها به شمار می رود که به دلیل انتشار بسیار کم آلودگی، به عنوان سوخت سبز معروف شده اظهار داشت: علاوه بر این جایگزینیCNG  به جای بنزین به معنای صرفه جویی در مصرف بنزین است.

وی، با اشاره به اینکه، تعطیلی برخی از جایگاه های CNG برای استاندارد سازی است افزود: مدیریت تمامی جایگاه های CNG در سطح استان که موظف به تامین سوخت گاز خودروها می باشد، برعهده شرکت پخش فرآورده های نفتی بوده و هر گونه تصمیم برای قطع و وصل گاز توسط شرکت پخش فراورده های نفتی اعلام می گردد.

مهندس علوی،گفت: انواع ایستگاه های گاز طبیعی استان اصفهان، که مشتمل بر ایستگاه های تقلیل فشار و حفاظت از زنگ می باشد و کار گازرسانی به واحد های مسکونی،تجاری، صنعتی و عمومی را انجام می دهند تحت مدیریت شرکت گاز استان اصفهان می باشد که در سال جاری تاکنون هیچگونه قطع گازی رخ نداده و با توجه به برنامه های مدیریت تعمیرات و نگهداری، در حال خدمات رسانی 24 ساعته هستند.

وی، افزود: بر اساس ابلاغیه دیوان محاسبات استان اصفهان درتاریخ 5 تیرماه سالجاری و براساس آیین نامه شماره 53407ت/ 57135 تاریخ 11/ 5/96 با موضوع" نحوه تامین ایمنی جایگاه هایCNG "، اعلام جایگاه های فاقد گواهی استاندارد توسط شرکت پخش فرآورده های نفتی انجام می شود و شرکت پخش فرآورده های نفتی طی برنامه ریزی مدون به گونه ای که کمترین تبعات اجتماعی و سیاسی را داشته باشد، لیست جایگاه های ملزم به قطع گاز را به شرکت گاز استان اصفهان اعلام می نماید.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، گفت: برنامه ریزی و مدیریت قطع گاز جایگاه هایCNG  در اختیار شرکت گاز استان اصفهان نبوده و طبق ابلاغیه فوق الذکر بر عهده شرکت پخش فرآورده های نفتی است.

مهندس علوی، تصریح کرد: با توجه به فشار بالای گاز در جایگاه هایCNG ، بهره برداری از جایگاه های فاقد شرایط استاندارد مخاطرات ایمنی زیادی را برای شهروندان در پی خواهد داشت.

لازم به ذکر است، شرکت گاز استان اصفهان همچون گذشته گاز ایمن و مستمر مصرف کنندگان از جمله صنایع بزرگ و استراتژیک و جایگاه های CNG را تامین نموده و با مدیریت گازرسانی به بیش از یک میلیون 878 مشترک و بیش از 26 هزار کیلومترشبکه در سطح استان، تا کنون ضعفی در توزیع پایدار گاز در این استان نداشته است.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار