جیغ زنان، سارق مسلح را گرفتار کرد
کد خبر: 1028307
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004JVb
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۰۲:۳۰
سارق مسلح که قصد داشت با تهدید اسلحه طلا‌های دو زن جوان را سرقت کند با فریاد‌های کمک‌خواهی آن‌ها از سوی رهگذران بازداشت شد.
سرویس حوادث جوان آنلاین: شامگاه شنبه اول آذرماه رهگذرانی که در حال عبور از کنار یکی از فروشگاه‌های بزرگ سعادت‌آباد بودند با شنیدن فریاد‌های کمک خواهی دو زن به کمک آن‌ها رفته و مردی مسلح را‌که در حال تهدید کردن آن‌ها بود، دستگیر و پلیس را از ماجرا با خبر کردند.

لحظاتی بعد تیمی از مأموران کلانتری‌۱۳۴ شهرک قدس در محل حاضر شدند. یکی از شاکیان که زنی جوان بود، گفت: لحظاتی قبل من و دوستم از فروشگاه خرید کرده و لوازممان را داخل خودرو گذاشتیم. وقتی قصد حرکت داشتیم ناگهان مردی مسلح در عقب خودرو را باز کرد و با تهدید خواست که طلاهایمان را به او بدهیم. ما هم به سرعت از ماشین پیاده شده و جیغ‌زنان از رهگذران کمک خواستیم که مردم هم به کمک ما آمده و سارق را دستگیر کردند.

سارق مسلح در اولین بازجویی‌ها به جرمش اعتراف کرد و گفت: مدتی قبل بود که اسلحه کمری را پیدا کردم. وی ادامه داد: از مدتی قبل همسرم مهریه‌اش را اجرا گذاشته و پولی برای پرداخت آن نداشتم، برای همین تصمیم به سرقت گرفتم. در حال عبور از کنار فروشگاه بودم که با دیدن برق طلا‌های دو زن که از فروشگاه خارج شدند، تصمیم به سرقت از آن‌ها گرفتم برای همین آن‌ها را دنبال کردم و زمانی که سوار ماشین لوکس شدند با تهدید خواستم که طلاهایشان را به من بدهند که گرفتار شدم.

سرهنگ جلیل موقوفه‌ای، رئیس پلیس پیشگیری تهران گفت: تحقیقات برای کشف جرائم متهم در جریان است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار