پیشرفت ۴۰ درصدی خیابان‌های بهشت و کوهانستان
کد خبر: 1028039
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004JRH
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۷
مدیر منطقه ۹ شهرداری اصفهان:
علیرضا رفیعی گفت: خیابان‌های بهشت و کوهانستان که بخشی از گره‌های ترافیکی منطقه ۹ را باز می‌کند، تاکنون هرکدام بیش از ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

به گزارش سعید عرفان منش خبرنگار جوان انلاین از اصفهان،مدیر منطقه 9 شهرداری اصفهان با اشاره به پیشرفت خیابان های بهشت و کوهانستان که از پروژه های ترافیکی در دست اجرا در منطقه 9 است، اظهار کرد: احداث خیابان بهشت تاکنون 40 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی با بیان اینکه هزینه های اجرا و آزادسازی این طرح بیش از 289 میلیارد ریال است، ادامه داد: فاز سوم خیابان بهشت حدفاصل خیابان آتشگاه و شهید اشرفی قرار دارد و می تواند یکی از گره های ترافیکی سطح منطقه را باز کند. 

مدیر منطقه 9 شهرداری اصفهان همچنین در مورد احداث خیابان 20 متری ورودی محله کوهانستان اظهار کرد: این طرح نیز بیش از 43 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و برای آزادسازی و احداث آن 299 میلیارد ریال هزینه صرف می شود.

وی در مورد خیابان بهستان که به موازات خیابان شهید اشرفی اصفهانی و خیابان آتشگاه ساخته شده است، گفت: این پروژه تکمیل شده و در نظر داریم در نهم آذرماه سال جاری این طرح را به صورت رسمی افتتاح کرده و در اختیار شهروندان قرار دهیم.

رفیعی هزینه های اجرا و آزادسازی این خیابان را نیز بیش از 163 میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: در این خیابان درختان به کاشته می شود تا نام خیابان با پوشش گیاهی آن تناسب داشته باشد.

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار