جدیدترین قیمت‌ها در بازار خودرو/ پراید ۱۱۰ میلیون تومان شد
کد خبر: 1027649
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004JKz
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۳
نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو گفت: طی هفته گذشته قیمت خودرو‌های خارجی حدود ۲۵ درصد کاهش یافته است.
سرويس اقتصادي جوان آنلاين: نعمت الله کاشانی نسب نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو در خصوص کاهش قیمت خودرو در بازار آزاد گفت: در هفته‌ای که گذشت قیمت خودرو به شدت کاهش یافت و بیشترین کاهش مربوط به خودرو‌های خارجی بود.

نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو بیان کرد: مشکلی که در بازار خرید و فروش ماشین وجود دارد، مربوط به قفل شدن معاملات است. این رکود و قفل شدن به دلیل نوسانات نرخ ارز است که هیچ ثباتی ندارد اگر نرخ ارز ثبات پیدا کند قیمت‌ها نیز مشخص می‌شود و معاملات رونق گذشته را خواهد گرفت.

کاشانی نسب تشریح کرد: برخی دلال‌ها به دلیل اینکه خودرو را با قیمت بالا خریده اند اکنون از فروش خودرو دست نگه می‌دارند و در برابر فروش مقاومت می‌کنند و از طرفی خریدار واقعی خودرو نیز اقدام به خرید نمی‌کند و دست نگه می‌دارد که قیمت خودرو کاهش یابد و پس از رسیدن به قیمت مشخص اقدام به خرید می‌کند به همین دلایل خرید و فروش‌ها صفر شده است.

نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو بیان کرد: بیشترین کاهش قیمت خودرو مربوط به خودرو‌های خارجی بوده که حدود ۲۵ درصد کاهش داشته است و خودرو‌های ایرانی نیز کاهش قیمت داشته‌اند. به طور مثال خودرو ۲۰۶ تیپ ۲ بیشترین کاهش قیمت را داشته است که از ۲۶۰ میلیون تومان به ۲۲۵ میلیون تومان رسیده است.

او بیان کرد: همچنین پراید از ۱۴۰ میلیون تومان به ۱۱۰ میلیون تومان رسید که بیشترین کاهش قیمت را نسبت به سایر خودرو‌های ایرانی داشت. کاشانی نسب در خصوص وجود خودرو صفر پراید در بازار آزاد، گفت: اکنون خودرو صفر پرایدی در بازار آزاد وجود ندارد و معاملاتی صورت نمی‌گیرد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار