زنده با مخالف من! تنها یک شعار
کد خبر: 1027057
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004JBR
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۳
"یاداشت"
رضا_صالحی پژوه

به گزارش خبرنگار جوان انلاین از اصفهان، رضاصالحی پژوه مدیر مسئول هفته نامه قاف قلم وکارشناس حوزه خبر در انتقادی به مدیریت شهرداری شهر اصفهان می نویسد شاید روزی که 18 نفر از نزدیکان مدیریت شهری و اصلاح طلبان به قصد خاموش کردن صدای مخالف از مدیر یک کانال تلگرامی شکایت می کردند، تصور نمی کردند روزی برسد که از مدیر یک کانال تلگرامی به مدیر مسئول یک رسانه رسمی ارتقاء یابد.

آن ها آنقدر به پدرخوانده حقوقدانشان اعتقاد داشتند که تصور نمی کردند حتی یک نمونه از شکایت های پرونده نیز به بار ننشیند و ننگ این شکست حقوقی در پرونده حقوقدان های نجیب زاده ثبت و ضبط شود.

حتی آن هایی که پای شکایت نامه را امضا کردند و یا پدرخوانده هایی که از آن ها خواستند این کار را بکنند، امیدوار بودند حافظه مردم برای یادآوری این که جمله "زنده باد مخالف من" از کیست، یاری نکند.

اما به راستی از شعار "زنده باد مخالف من" که بگذریم، ضرب المثلی در ادبیات کهن ایران وجود دارد مبنی بر "مارگزیده از ریسمان سیاه و سفید می ترسد!" و این در حالی است که هرچند پیش بینی می شد  بعد از شکست حقوقی طرفین عمدتا اصلاح طلب پرونده مدیر یک کانال تلگرامی، مدیران شهری با احتیاط بیشتری دست به قلم برای نوشتن شکایت های جدید شوند.

اما این بار نیز مدیران شهری به دنبال انتشار مطلبی در خصوص جسد کودک رها شده در حاشیه شهر اصفهان که توسط دبیر یک حزب کاملا اصلاح طلب، ولی به ظاهر فرزند سرراهی اصلاحات اصفهان ، به رشته تحریر در آمده بود، شتابزده عمل کردند و در حالی که دادستان عمومی و انقلاب اصفهان پس از انتشار تصویر جسد این کودک، چندین بار بدون خدم و حشم راهی محل کشف جسد شده بود، برخی مدیران شهری یکی از افشا کنندگان این موضوع را تحت تعقیب قرار داده اند که باید صبور بود و دید آیا این بار نیز حقوقدان کارکشته شهر طعم شکست را خواهد چشید؟

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار