بازداشت اوباش و رجزخوان‌های مجازی
کد خبر: 1026837
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004J7t
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۹
طرح‌های مقابله با اشرار همچنان ادامه دارد
فرمانده انتظامی تهران بزرگ با تأکید بر اینکه طرح‌های مقابله با اوباش با اقتدار ادامه پیدا خواهد کرد، ازدستگیری ۱۴۶نفر از اراذل خبر داد.
سرویس حوادث جوان آنلاین:  سردار حسین رحیمی در توضیح ششمین مرحله از طرح اقتدار توضیح داد: در جریان این طرح ۱۴۶نفر از اراذل و اوباش به اتهام ایجاد مزاحمت برای نوامیس، حمل سلاح، شرارت و قدرت‌نمایی بازداشت شدند. وی ادامه داد: متهمان بازداشت شده که ۵۲ نفر از آن‌ها سابقه‌دار هستند در قالب ۱۳۱ باند فعالیت می‌کردند که از مخفیگاه آن‌ها هفت قبضه سلاح گرم، ۳۰فقره سلاح سرد و ۱۳دستگاه خودرو و موتورسیکلت کشف و ضبط شده است. همچنین ۲۴واحد صنفی از جمله باشگاه بدنسازی و قهوه‌خانه که به پاتوق این افراد تبدیل شده بود، پلمب شده است. سردار رحیمی همچنین از برخورد با اوباشی که در فضای مجازی اقدام به رجزخوانی می‌کنند، خبر داد و تأکید کرد: در این مرحله ۱۲۰ تارنما رصد و ۳۵ صفحه مجرمانه شناسایی و ۹ صفحه مجازی مسدود شد. همچنین پنج نفر از ادمین‌های این صفحات احضار و توجیه شدند. وی با اشاره به اینکه در اجرای این مرحله از طرح اقتدار ۱۳۱ پرونده قضایی به مرحله اجرا درآمد، تأکید کرد: پلیس با اقتدار با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی برخورد خواهد کرد و هرگز در دفاع از آرامش و امنیت مردم کوتاه نخواهد آمد.

قطع دست با شمشیر اوباش

سرهنگ سعید راستی، رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت تهران هم در حاشیه اجرای طرح درباره یکی از پرونده‌های رسیدگی شده گفت: در یک پرونده، یک گروه از اوباش به خاطر کری‌خوانی با دو برادر، به منزل این دو برادر در شرق تهران حمله‌ور شدند و در ابتدای درگیری، یکی از برادر‌ها با اوباش درگیر و مصدوم شد. در ادامه درگیری، برادر دوم نیز از خانه خارج شده بود که اوباش با شمشیر و قمه، دست چپ وی را قطع کردند. وی تصریح کرد: در ادامه دست فردی که قطع شده بود، در بیمارستان پیوند زده شد، اما چندان مؤثر نبوده است. سرهنگ راستی گفت که متهم اصلی پرونده بازداشت شده است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار