شناسایی ۱۰ فقره انشعاب آب غیر مجاز در قجاورستان اصفهان
کد خبر: 1026590
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004J3u
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۵
مدیرآبفا قهجاورستان:
محمدرضا گل محمدی گفت: در ۳ ماهه دوم سال جاری ۱۰ فقره انشعاب غیر مجاز در منطقه قهجاورستان با کاربری باغ ویلا کشف شده است.

به گزارش سعید عرفان منش خبرنگار جوان انلاین از اصفهان، مدیرآبفا قهجاورستان اعلام کرد: با شناسایی این تعداد انشعابات غیر مجاز، از هدر رفت 5 هزار مترمکعب آب در ماه جلوگیری بعمل می آید.

وی با اشاره به کاهش هدر رفت آب در منطقه خاطرنشان ساخت: در  نظر گرفته شده هدر رفت آب در قهجاورستان  و20 روستای تحت پوشش آن به حداقل ممکن کاهش یابد و در این راستا از ابتدای سال جاری تاکنون 5 کیلومتر اصلاح شبکه های فرسوده آب، اصلاح 115 فقره انشعاب آب و تعویض 140 کنتور خراب در دستور کار قرار گرفت.

مدیر آبفا قهجاورستان با بیان اینکه 3هزار و 230 فقره انشعاب در شهر قهجاورستان به متقاضیان واگذار گردیده است عنوان کرد:11 هزار نفر جمعیت شهری تحت پوشش آبفا قجاورستان است و 12 هزار نفر جمعیت در 20 روستا نیز از خدمات آبفا قهجاورستان بهره مند هستند.

گل محمدی ادامه داد: با واگذاری 6 هزار و 50 فقره انشعاب آب به روستاییان در منطقه قهجاورستان آنها نیز تحت پوشش طرح آبرسانی اصفهان بزرگ قرار گرفتند.

وی با اشاره به آبرسانی به مجتمع روستایی هفت شویه اظهار داشت: به منظوررفع مشکل افت فشار آب به 6 روستا در مجتمع هفت شویه، اجرای پروژه انتقال آب از خط قجاورستان به روستای جل مرز عملیاتی گردید .

مدیرآبفا قهجاورستان به اجرای تله متری در تاسیسات قهجاورستان پرداخت و بیان داشت: هم اکنون اجرای سیستم تله متری در 160 کیلومتر شبکه توزیع و 2 باب مخزن و 50 کیلومتر خط انتقال در حال اجرا است تا با بهره مندی از این سیستم بتوان  تاسیسات آبرسانی را به صورت آنلاین بررسی نمود و از این طریق خدمات بهتر و گسترده تری  در اختیار مشترکین قرار داد.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار