دیدار معاون امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با پیشکسوت رسانه البرز
کد خبر: 1026584
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004J3o
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۱
علی مرادی نور، معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز به همراه مشاور فرهنگی این معاونت با منوچهر عبادی، پیشکسوت رسانه استان دیدار و گفتگو کردند.
از سری برنامه های معاونت فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، دیدار با بزرگان و پیشکسوتان ارزشمند حوزه فرهنگ، ادب و رسانه است که بنا دارد با رعایت پروتکل های توصیه شده، با چهره های اثرگذار و توانمند حوزه فرهنگ ، ادبیات و رسانه نیز ارتباط مستمر خود را حفظ کرده و به این عزیزان یادآور شود که همیشه در دل وجان خدمتگزاران خود جای دارند.
در پی این رویکرد، علی مرادی نور، به همراه پروین زنگنه، مشاور فرهنگی این معاونت، دیداری صمیمی با منوچهر عبادی پیشکسوت مطبوعات کرج و استان البرز در دفتر کار ایشان که نمایشگاهی ارزشمند از تاریخچه مطبوعات کشور را در خود جای داده، داشتند.
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز، دراین دیدار دوستانه ضمن قدردانی از پنجاه سال فعالیت این پیشکسوت، وی را فرزند خلف خانواده ای اهل علم و فضل دانست و تداوم رسالت مطبوعاتی را برای وی آرزو کرد.
با توجه به زحمات ارزشمند منوچهر عبادی در زمینه تهیه و تنظیم تابلوهایی از تاریخچه اولین نشریات کشور تا رسانه های امروز و لزوم ایجاد نمایشگاهی دائمی از این عرصه پر فراز و نشیب، در این دیدار پیشنهاد شد: تأسیس و راه اندازی موزه مطبوعات استان البرز در تعامل با سایر دستگاه های فرهنگی، بعنوان یک برنامه هویت ساز در حوزه فرهنگ و رسانه پیگیری شود.
علی مرادی نور، معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز، در پایان بازدید از گنجینه مطبوعات کشور و استان البرز، با اهدای کتاب به این پیشکسوت استان از زحمات چندین ساله وی، قدردانی و اظهار امیدواری نمود که مشکلات ناشی از همه گیری بیماری کرونا ،به زودی برطرف شده و رسانه های استان، این نشیب دشوار و آسیب زا را با یاری خدا پشت سرنهاده و به روزهای عادی زندگی و کار رسانه ای فعالانه خود بازگردند.
منوچهرعبادی، بیش از 50 سال است که در این عرصه فعالیت می کند و پس از سی سال کار در روزنامه کیهان و بازنشستگی، همچنان از پای ننشسته  و قلم خویش را در نشریات متعددی به کار گرفته و همچنان خبر تهیه می کند و جستجوگری، این رسالت راستین رسانه ای را ادامه می دهد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار