فراموشی گرامی‌مقدم!
کد خبر: 1026241
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004IyH
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۱
اسماعیل گرامی‌مقدم، سخنگوی حزب اعتماد ملی در گفت‌وگویی با خبرگزاری دولتی ایرنا در مورد اقدامات مجلس یازدهم گفته: «در این پنج ماهی که از عمر مجلس می‌گذرد نمایندگان سعی کردند جامعه رأی‌دهندگان خود را با شعار و برخی اقدامات راضی کنند و عملکرد آن‌ها را فقط بخشی از جامعه می‌پسندد!» او در ادامه افزوده: «این مجلس در رابطه با مسائل اقتصادی اخیراً قدمی برای اجرای سیاست توزیعی برداشته است که این اقدام نوعی برگشت به گذشته و در واقع بازگشت به شرایط دهه اول انقلاب است و احتمال دارد بازگشت کوپن تبعاتی، چون احتکار و فساد و... در پی داشته باشد.» گرامی مقدم سیاست توزیع کوپن برای کالا‌های اساسی را مربوط به «شرایط جنگی» دانسته و این سؤال را طرح کرده که «چرا به نقطه صفر بازگشته‌ایم؟»

گاهی برخی فعالان سیاسی مواضعی می‌گیرند که انکار بدیهیات است. مثلاً آیا قرار است اقدامات هر نهادی را همه جامعه بپسندند و مثلاً دولت و مجلسی که اصلاح‌طلبان بر سر کار آوردند، عملکردی داشتند که مورد پسند همه جامعه بود؟ پس چرا پایگاه اجتماعی آنان آنقدرناامید شدند که پای صندوق رأی نیامدند؟

از سویی در مورد سیاست توزیعی مصوب مجلس، اولاً باید گرامی مقدم را به سخنان حسن روحانی ارجاع داد که گفت کشور در شرایط جنگی است؛ ثانیاً دلیل این شرایط و بازگشت به وضعیت کوپنی سیاست‌های اقتصادی دولت روحانی است؛ اصلاح‌طلبان گاهی به گونه‌ای موضع‌گیری می‌کنند که انگار نمی‌دانند هفت سال است دولت آن‌ها بر سر کار است و سیاست توزیعی جدید برای جبران وضعیتی است که دولت روحانی ایجاد است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار