تولید در ایران بالا رود امریکا برای مذاکره التماس می‌کند
کد خبر: 1025852
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Is0
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۵
فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیا:
اگر تولید در ایران بالا برود، این امریکایی‌ها هستند که برای مذاکره با ایران باید خواهش و التماس کنند.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: سردار سعید محمد، فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیا در گفتگو با ایلنا، درباره اخباری مبنی بر حضور وی در انتخابات ۱۴۰۰ یا شهرداری تهران در دوره بعد گفت: ما اهل کار هستیم و کارگریم. قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا آن قدر مأموریت‌های مهم در زمینه اقتصاد مقاومتی در کشور دارد که تمام فکر خود را در تحقق منویات مقام معظم رهبری در این زمینه متمرکز کرده‌ایم. وی ادامه داد: تمام تلاش خود را برای تحقق منویات رهبری و دستور‌های ایشان می‌کنیم.

فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیا در پاسخ به این سؤال که اگر از شما خواسته شود در انتخابات شرکت کنید، چه تصمیمی خواهید گرفت، اظهار داشت: بستگی به شرایط دارد. باید توجه کنیم که شرایط این دوره از انتخابات پیچیده است باید جلوتر برویم و ببینیم چه اتفاقاتی در انتظار ما است.

سردار محمد درباره اثرگذاری نتیجه انتخابات ریاست جمهوری امریکا و احتمال پیروزی ترامپ بر اقتصاد ایران به ویژه پروژه‌های عمرانی گفت: نه فقط دولت بلکه همه باید فکر و ذکر خود را از خارج به داخل کشور معطوف کنند.

وی با بیان اینکه باید ظرفیت‌های داخل را فعال کنیم، گفت: بنده با شناختی که از ظرفیت‌های داخل دارم، می‌گویم با امکانات و نیروی مستعدی که داریم، می‌توانیم تک تک تهدید‌ها را به فرصت تبدیل کنیم. مانند اقدامی که در پالایشگاه خلیج فارس انجام شد.

در بحث تحریم بنزین که آقای نفیو نویسنده کتاب هنر تحریم ذکر کرد که بحث تحریم‌های بنزین بسیار جدی بود، دیدیم که بعد از راه‌اندازی ستاره خلیج فارس و تولید بنزین، ایران صادرکننده بنزین شد. سال‌هاست که ایران تحت تحریم قرار دارد و از ۵/ ۱ سال گذشته فعالیت‌های عمرانی هم مورد تحریم قرار گرفته است.

فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیا با بیان اینکه اصلاً نیازی به پول خارجی نداریم، گفت: آن قدر پول در کشور داریم که نیازی به پول خارجی نباشد، اما نقدینگی سرگردان است و در بازار‌های دیگر ارز و خودرو، در بازاری کاذب و سفته‌بازی می‌چرخد. وی با تأکید بر اینکه مردم متأسفانه اعتمادی به بخش تولید ندارند، گفت: سیاست‌ها و مقررات بخش تولید را مختل کرده است. سفته‌بازان در کشورمان هیچ وقت دغدغه ندارند و این تولید‌کنندگان هستند که همیشه در هر شرایطی دغدغه دارند.

سردار محمد با بیان اینکه باید بازار‌های کاذب را ناامن کنیم و بستر تولید را فراهم کنیم، ادامه داد: علت افزایش نرخ ارز در کشورمان به دلیل این است که تولید در کشورمان وجود ندارد، در حال حاضر هیچ فردی به سمت تولید نمی‌رود و همه به سمت سفته‌بازی رفته‌اند. سردار محمد تأکید کرد: اگر تولید در ایران بالا برود این امریکایی هستند که برای مذاکره با ایران باید خواهش و التماس کنند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار