ارائه آموزش های ویژه اشتغال به ۱۸۵۷ مددجوی اصفهانی
کد خبر: 1025464
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Ilk
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۰
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان:
محمدرضا کیانی،گفت: ۱۸۵۷ مددجوی اصفهانی از ابتدای سال ۹۹ تا نیمه اول مهرماه از دوره های آموزشی در سه سطح مقدماتی، مهارتی و پایدارسازی بهره مند شدند.

    به گزارش سعید عرفان منش خبرنگار جوان انلاین از اصفهان، به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان خودکفایی و توانمندسازی مددجویان را یکی از برنامه های این نهاد اعلام کرد و گفت: ایجاد زمینه های لازم مانند دانش و مهارت کافی از جمله پیش نیازهای اصلی برای موفقیت مددجویان تحت حمایت در تلاش هایی است که برای خودکفایی و اشتغال انجام می دهند.

    کیانی توجه ویژه به آموزش مددجویان را یکی از نقاط درخشان برنامه های اشتغال کمیته امداد اصفهان عنوان کرد و گفت: ۱۸۵۷ مددجوی اصفهانی از ابتدای سال ۹۹ تا نیمه اول مهرماه از دوره های آموزشی در سه سطح مقدماتی، مهارتی و پایدارسازی بهره مند شدند.

    وی برنامه این نهاد برای آموزش شغلی مددجویان در سال ۱۳۹۹ را بهره مندی ۱۰ هزار و ۲۳۰ نفر اعلام کرد و گفت: متاسفانه شیوع ویروس کرونا برنامه های معمول در زمینه آموزش را با مشکلات و محدودیت هایی مواجه کرده است ولی با این وجود تلاش می کنیم تا جای ممکن و با رعایت همه جوانب بهداشتی و ایمنی، این اموزش ها به مددجویان مستعد و متقاضی ارائه شده و زمینه برای کار و فعالیت اقتصادی مولد و مفید توسط آنها فراهم شود.

    کیانی استفاده از ظرفیت های نیکوکاران، موسسات خیریه، صاحبان حرف و مشاغل، متخصصان، کارفرمایان و کارآفرینان را از دیگر برنامه های راهبردی این نهاد عنوان کرد و گفت: این ظرفیت ها می تواند در زمینه آموزش، راهبری، هدایت و پشتیبانی شغلی مددجویان به کمک کمیته امداد بیاید و فرآیند خودکفایی و توانمندسازی مددجویان را سریعتر و بهره ورتر سازد.

    وی ادامه داد: رویداد "صنایع روستادوست" آخرین برنامه ای است که در این زمینه و با هدف شناسایی و حمایت از صنایع با قابلیت اجرا در مناطق روستایی، توسط این نهاد اجرا شده که مرحله فراخوان آن به پایان رسیده و طرح های ارائه شده در مرحله داوری و امکان سنجی قرار دارند.

    معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد اصفهان در پایان با دعوت به همکاری از همه کسانی که امکاناتی برای تسهیل اشتغال مددجویان در اختیار دارند، خاطرنشان کرد: طرح ها و ایده هایی که در این زمینه کاربردی باشند نیز مورد حمایت این نهاد قرار خواهند گرفت.

    

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار