اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان رتبه یک در سطح ملی را از آن خود کرد
کد خبر: 1025455
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Ilb
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۵
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان:
در فرآیند ادواری ارزیابی عملکرد کمی و کیفی ادارات کل راه و شهرسازی کشور نسبت به برنامه اجرایی ابلاغی در شش ماهه نخست سالجاری، اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان در مقایسه با سایر ادارات همتراز توانست رتبه نخست کشوری را کسب کند.

    به گزارش سعید عرفان منش خبرنگار جوان انلاین از اصفهان،  به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (اصفهان)، علیرضا قاری‌قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان اظهار کرد؛ بر اساس نتایج اعلامی از سوی سازمان ملی زمین و مسکن، این اداره کل در ارزیابی عملکرد کمی و کیفی شش ماهه نخست سالجاری در مقایسه با برنامه اجرایی ابلاغی از سوی آن سازمان و پس از اعمال ضرایب وزنی هر شاخص و همچنین با در نظر گرفتن وضعیت عملکردی سایر ادارات کل راه و شهرسازی موفق به کسب رتبه اول شد.

    وی روند اجرايي فعاليت‌هاي معاونت املاك و حقوقي اداره كل راه و شهرسازی استان اصفهان را مثبت ارزيابي كرد و افزود: تشخيص و شناسايي زمين‌هاي دولتي، تامین، نگهداشت، حقوقی و واگذاری زمین از جمله فعالیت‌های اولويت‌دار اين معاونت است. که این فعالیت‌ها نسبت به برنامه اجرایی ۷۲.۳ درصد تحقق یافته و رتبه یک در سطح ملی را از آن خود کرده است.

    مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان اذعان داشت: اقدامات ویژه کارکنان این حوزه موجب شد واحد املاک و حقوقی از حالت سنتی خارج شود و فعالیت‌ها بصورت کاملا دیجیتالی انجام پذیرد به نحوی که ارتباط با ۱۰۸ شهر این استان که پیش از این بصورت سنتی و دستی انجام می‌پذیرفت اکنون بصورت سیستمی انجام می‌شود.

    وی با بیان اینکه حوزه املاک و حقوقی در شاخص‌های اختصاصی سال ۱۳۹۹ از برنامه و اهداف پیشی گرفته است گفت: این واحد از ابتدای سال با برنامه‌ریزی و تلاش بی وقفه توانسته است جلوتر از اهداف تعیین شده درشاخص‌های اختصاصی عمل کند.

    قاری‌قرآن با اشاره به اینکه پردازش انجام شده و رتبه‌بندی‌ها در سطح ملی و ادارات همگن انجام شده است تشریح کرد: با توجه به تفاوت حجم برنامه ابلاغی از سازمان ملی زمین و مسکن،  ویژگی متفاوت بازار مسکن در استان‌های مختلف، ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل هر اداره کل، استان اصفهان با ۱۰ استان دیگر در یک گروه همگن قرار گرفتند. که حوزه مسکن و ساختمان این اداره کل توانسته است رتبه اول را از میان ادارات همگن کسب کند.

    وی افزود: فعالیت‌های فرآوری، ساخت و تولید مسکن و سایر متحدثات، ۶۴ درصد تحقق نسبت به برنامه اجرایی داشته است و رتبه دو کشوری را بدست آوده است.

    مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان با اشاره به این که کسب این رتبه به یمن تلاش‌های صورت پذیرفته در مجموعه این اداره کل حاصل شده افزود: اداره کل راه و شهرسازی استان همواره از نظر شاخص‌های ارزیابی سرآمد است و امیدواریم با تلاش بیشتر و دقت در انجام امور، بار دیگر شاهد این موفقیت در دوره‌های آتی باشیم.

 

  

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار