کشف ۷۳ درصد سرقت‌ها در پایتخت
کد خبر: 1023896
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004IMS
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۲
رئیس پلیس پایتخت گفت: در ۶ ماه گذشته ۷۳ درصد از جرایم در حوزه سرقت کشف شده و میزان وقوع جرایم از ۳۰ درصد به ۲۱ درصد کاهش یافته است.
سرویس جامعه جوان آنلاین: سردار حسین رحیمی، صبح دوشنبه در دومین روز از هفته ناجا در برنامه صبحگاه اظهار کرد: هفته ناجا فرصتی است تا پلیس به خدمت گیران خود خدمت کند و در این یک هفته گزارشی از عملکرد خود به مردم بدهد.

وی افزود: اجازه ندادیم تعداد بسیار اندکی در جامعه بخواهند نظم و امنیت شهر را به هم بزنند.

سردار رحیمی گفت: در ۶ ماهه گذشته بالغ بر ۵.۵ میلیون تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی داشتیم (یعنی هر ۳ ثانیه یک تماس) و بالغ بر ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار از این تماس‌ها عملیاتی شده است.

رئیس پلیس پایتخت گفت: رضایتمندی مردم از فعالیت پلیس پایتخت بر اساس آمارسنجی‌ها ۹۵ درصد است.

وی ادامه داد: پلیس امنیت تهران بزرگ از ابتدای سال تا کنون توانسته است ۳۹۲ قبضه سلاح جنگی و شکاری از مجرمان کشف و ۱۷ گروه اراذل و اوباش را منهدم کند.

سردار رحیمی گفت: با اقدامات مناسب پلیس آگاهی تهران بزرگ ۲۴ درصد جرایم در پایتخت کاهش یافته است و برخی از جرایم خشن سال‌های گذشته را در امسال کشف کرده است، همچنین و کشفیات ما ۱۲۴ درصد افزایش داشته است.

وی ادامه داد: ۸۵ درصد از جرایم حوزه سایبر در تهران توسط پلیس فتا کشف شده است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: ۷۳ درصد از جرایم در حوزه سرقت کشف شده و میزان وقوع جرایم از ۳۰ درصد به ۲۱ درصد کاهش یافته است.

سردار رحیمی گفت: در ۷ ماه گذشته ۲۵۰ هزار میلیارد تومان از اموال قاچاق را کشف کرده است.

وی بیان کرد: با اقدامات پلیس راه تهران بزرگ شاهد ۴۸ درصد کاهش تصادفات فوتی هستیم و با اقدامات پلیس راهور ۸ درصد کاهش تصادفات درون شهری داشته ایم.
منبع: مهـــر
برچسب ها: سرقت
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار