ورود دستگاه قضا به پرونده ویلموتس بخاطر فساد مالی است
کد خبر: 1023295
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ICl
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۵
رییس سازمان بازرسی کل کشور گفت: در بحث ویلموتس سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال، صرفاً به فساد و مشکلاتی که در این حوزه متوجه مسئولین مربوطه بوده ورود پیدا کردیم.
سرویس ورزشی جوان آنلاین: حجت الاسلام حسن درویشیان با اشاره به پیگیری‌های که در مورد پروند مالی سرمربی تیم ملی فوتبال ایران صورت گرفته است گفت: در خود فیفا هم اگر فسادی کشف شود و مسئولی به فساد متهم شود، آن‌ها برنمی‌تابند؛ بنابراین ورود ما از باب دخالت حاکمیت در حوزه ورزش نیست بلکه فسادی رخ داده و پرونده تشکیل دادیم و تخلفات را به مرجع قضایی منعکس کردیم.

وی که با رادیو گفتگو می‌کرد در پاسخ به سوالی در خصوص دیگر پیگیری‌ها در حوزه ورزش اظهار داشت: در سازمان بازرسی کل کشور یک اداره کل تحت عنوان بازرسی امور ورزش، جوانان و میراث فرهنگی وجود دارد که مخصوص حوزه ورزش و جوانان بویژه حوزه ورزش در نظر گرفته شده است و بازرسی‌ها و نظارت‌های منظم در حوزه ورزش دارد.

رییس سازمان بازرسی کل کشور گفت: قرارداد‌های متعددی چه در فوتبال و سایر رشته‌های ورزشی مورد بررسی قرار گرفته است؛ اخیراً نیز بحث فدراسیون بیلیارد مطرح شد که گزارش مربوط به آن را سال گذشته ارائه کردیم.

حجت الاسلام درویشیان در پایان گفت: به طور کلی، مشکلی که در حوزه ورزش داریم، اشکالات ساختاری است؛ باید ساختار نظارتی وزرات ورزش اصلاح شود و بر روی قرارداد‌های منعقده توجه بیشتری صورت گیرد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار