کمیته امور بانوان و خانواده تشکیل شد
کد خبر: 1023188
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004IB2
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۹
ارج نهادن شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان به بانوان شاغل در این سازمان؛
اعظم السادات مرتضوی گفت: کمیته امور بانوان و خانواده شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان تشکیل شد پس از معرفی اعضا به هدف تشکیل این کمیته اشاره کرد و به شرح برنامه های راهبردی مورد انتظار از سوی مشاور امور زنان و خانواده وزارت نیرو پرداخت.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ، مشاور امور بانوان و خانواده آبفا استان اصفهان اظهار داشت: کمیته امور بانوان و خانواده با تأکید مدیرعامل محترم  و با حضور نماینده هر حوزه در محل دفتر مشاور امور بانوان و خانواده تشکیل شد.

 وی اذعان کرد: در اولین جلسه این کمیته پس از معرفی اعضا وبانوان توانمند و مسئولیت پذیر شاغل با هدف بهره گیری از توانمندی های آنها در فرصت های مناسب شغلی و مدیریتی با رعایت اصل شایسته گزینی ، همچنین فراهم آوردن زمینه های لازم برای ارتقا سطح علمی و مهارتی بانوان، برنامه ریزی و توسعه گفت وگوهای اجتماعی با اقشار مختلف بانوان به عنوان مدیران غذا و انرژی در خانواده، توسعه تعامل موثر با سازمان های مردم نهاد، برنامه ریزی و اجرای برنامه های تحکیم خانواده به منظور پرورش نسل آینده، در دستور کار قرار گرفت.

مرتضوی ضمن اشاره به درپیش بودن هفته ملی سلامت بانوان، برنامه های این هفته را ارائه کرد و از اعضای کمیته خواست نظرات و پیشنهادات خود را این زمینه ارائه دهند.

مشاور امور بانوان و خانواده آبفا استان اصفهان دز پیان این نشست گفت: مقرر شد جلسه کمیته بانوان بصورت ماهانه در مناطق مختلف برگزار شود  تا بانوان شرکت بتوانند از نزدیک با فعالیتهای این کمیته آشنا شده و نظرات و پیشنهادات خود را اعلام کنند.

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار