اطلاعات مدیران شهرداری مشهد روی سامانه فاش
کد خبر: 1022226
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004HvW
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۹
با هدف ایجاد شفافیت بیشتر برای عموم شهروندان انجام شد؛
با هدف ایجاد شفافیت بیشتر برای عموم شهروندان، اطلاعات مدیران شهرداری مشهد روی سامانه فاش قرار گرفت.

اطلاعاتی همچون موقعیت، وضعیت اشتغال، تاریخ استخدام، محل خدمت، مدرک و رشته تحصیلی و میزان سابقه در سازمان از جمله اطلاعاتی است که به تازگی پیرامون مدیران شهرداری در سامانه فاش قرار گرفته است.
این اقدام در ادامه مسیر شفاف ‌سازی فضای مدیریت شهری و دسترسی عموم شهروندان به فعل ‌وانفعالات، فرایندها و اطلاعات مربوط به شهرداری مشهد انجام شده است که از طریق سامانه فاش به نشانی اینترنتی fash.mashhad.ir قابل مشاهده است.
آخرین بروزرسانی سامانه فاش نیز ارائه اطلاعات مدیران شهرداری بوده است که شامل حوزه شهردار، معاونت‌ها و سازمان‌های مختلف است. پیش از این نیز مستنداتی در زمینه پرونده‌های شهرسازی، بودجه، برنامه عملیاتی، پروژه‌های عمرانی و پیمانکاران روی این سامانه قرار گرفته بود. همچنین اطلاعات قابل توجه دیگری در خصوص قراردادها، مأموریت‌های خارجی و تفاهم‌ نامه‌های ورزشی شهرداری مشهد از طریق سامانه فاش ارائه شده است.
در بخش‌های دیگری از این سامانه گزارش عملکرد کمیسیون حمایت و تشویق اعلام‌ کنندگان مفاسد اداری شهرداری مشهد قابل مشاهده است و قسمتی نیز برای ثبت شکایات مردمی و رسیدگی به آنها پیش‌بینی شده است تا شهروندان از این طریق بتوانند مسائل و مشکلات خود را در ارتباط با مدیریت شهری، مطرح و پیگیری کنند.
شایان ذکر است سامانه فاش شهرداری مشهد، سامانه‌ای پویا است که تاکنون داده‌های بسیاری در زمینه قراردادها، برنامه و بودجه، معاملات شهری، مناقصات و مزایدات و پروژه‌های عمرانی بر روی این سامانه بارگذاری شده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار