شهرداری ها هوشمندسازی خدمات مردم را در دستور کار قرار دهند
کد خبر: 1021642
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Hm6
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۸
معاون استاندار و فرماندار شهرستان کرج تاکید کرد
معاون استاندار و فرماندار شهرستان کرج بر ضرورت پایش انتقادات، انتظارات و مطالبات شهروندان و پاسخ به موقع به درخواست های مردمی از بستر توسعه خدمات دولت الکترونیک تأکید کرد.

غفور قاسم پور در شورای معاونین ضمن ارائه گزارشی از وضعیت خدمت رسانی به مردم در سطح شهرستان کرج گفت: دریافت و انعکاس انتظارات و مطالبات مردم به ویژه در زمینه خدمات هوشمند در شهرداری ها و دستگاه‏ های اجرایی بمنظور ارائه مناسب خدمات به مردم در اولویت باشد.

وی یکپارچه‏ سازی خدمات دولت الکترونیک و تحقق پنجره واحد خدمات دستگاه‏ های اجرایی دولت الکترونیک را الزامی خواند و خواست با ابلاغ بخشنامه ای به ادارات، دستگاه های اجرایی موظف شوند تا سازوکار انتقادات و پیشنهادات مردم را تقویت و تسهیل کنند.

قاسم پور با بیان اینکه در شرایط شیوع کرونا باید سطح ترددها به ادارات کاهش یابد،تصریح کرد: مهار زنجیره انتقال کرونا و حفظ سلامت شهروندان اولویت ما است و برای ارتقاء کیفیت خدمات شهری در کمترین زمان همه دستگاه‏ ها جهت تأمین رضایت شهروندان و کاستن از دغدغه‏ های آنان اقدام و روند فعالیت‏ها و خدمات خود را برای مردم اطلاع ‏رسانی کنند.

وی با تاکید بر ارائه خدمات غیرحضوری به شهروندان گفت: هوشمندسازی شهرها باید از اولویت ‏های بخش مسکن و شهرسازی و شهرداری‏ها باشد و انتظار می ‏رود که در کنار توسعه شهری، به موضوع هوشمندسازی شهرها هم توجه ویژه شود.

معاون استاندار در ادامه ارتقاء سطح زیرساخت های خدمات دولت الکترونیک را موجب کاهش ترددهای درون شهری و برون شهری عنوان و بر ضرورت حرکت سازمان ها به سمت هوشمندسازی تأکید کرد.

وی افزود: هرگونه کاستی ‏ها و نارسایی ‏ها در سطح خدمت رسانی به مردم باید پایش شود و نسبت به رفع آن اقدام شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار