ضرورت شکل گیری شرکت های تخصصی مدیریت و مشاوره مالی
کد خبر: 1021138
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Hdy
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۴
دبیر شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان اصفهان:
مسعود گلشیرازی در دیدار با هیات مدیره انجمن مدیران مالی اصفهان بر ضرورت شکل گیری شرکت های تخصصی مدیریت و مشاوره مالی تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان رئیس اتاق اصفهان دراین دیدار گفت: اصفهان فراصنعتی در اقتصاد موجود نیازمند نهادها، شرکت ها و سازمان هایی است که متناسب با رشد به ارائه خدمات تخصصی نیز بپرداز.

وی وجود شرکت های تخصصی ارائه کننده خدمات مالی به فعالان اقتصادی را یکی از ابزارهای موردنیاز دانست و افزود: اینک زمان آن فرارسیده تا به جای فرد محور بودن، ارائه خدمات مالی از طریق شرکت ها صورت گیرد.

گلشیرازی شکل گیری شرکت های مشاوره و مدیریت مالی در کنار شرکت های حسابرسی را بسیار مهم دانست.

لازمه زنده و پویا بودن یک انجمن را توجه به این مهم بیان کرد و  در ادامه بر عضویت انجمن موسسات حسابرسی در اتاق بازرگانی اصفهان تاکید نمود. 

اعضای هیات مدیره این انجمن نیز در این دیدار ثبت انجمن حسابداران استان اصفهان ذیل اتاق بازرگانی، استفاده از ظرفیت مدیران مالی اصفهان برای اصلاح قوانین، استفاده از پتانسیل های موجود در اتاق اصفهان برای برگزاری همایش روز حسابدار، در نظر گرفتن ظرفیتی برای مدیران مالی اصفهان در کانون مشاوران اتاق اصفهان و همکاری های متقابل اتاق بازرگانی اصفهان و این انجمن را خواستار شدند.

 

،

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار