حضور سازمان مپ به عنوان تنها نماینده ی شهرداری مشهد در نمایشگاه خدمات شهری کابل
کد خبر: 1021035
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004HcJ
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۲
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد خبرداد؛
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد گفت: اولین نمایشگاه خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیک و ماشین آلات وابسته از یکم تا سوم مهر ماه در شهر کابل برگزار شد و سازمان مدیریت پسماند، به عنوان تنها نماینده شهرداری مشهد در این نمایشگاه حضور یافت.

ابوالفضل کریمیان اظهار کرد: نظر به دعوت شهرداری کابل و اهمیت توسعه همکاری های بین المللی، سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد به منظور ارائه ظرفیت های فنی و تخصصی، عرضه توانمندی های بخش خصوصی و انتقال تجارب، در نمایشگاه فوق، به عنوان تنها نماینده شهرداری مشهد، حضور یافت.

وی با اشاره به حضور شهرداری کابل در دوره ی آموزشی مدیریت پسماند از سوی آژانس همکاری های بین المللی ژاپن (جایکا) که پیش از این در مشهد برگزار شده است، افزود: شهرداری کابل با شرکت 15 کارشناس خود در این دوره، حضوری فعال و چشمگیر داشت و مسئولان و کارشناسان شهرداری کابل به خوبی با ظرفیت های سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد آشنا شدند.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد در خصوص استقبال از این نمایشگاه، بیان کرد: بنابر اظهار نماینده سازمان، استقبال شهروندان و مدیران شهر کابل از این نمایشگاه قابل توجه بوده و شهردار کابل با حضور در این نمایشگاه از حضور سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد ابراز خرسندی نمودند.

کریمیان تاکید کرد: نمایشگاه کابل فرصتی فراهم آورد تا دستاوردهای این سازمان در زمینه ی کارخانجات تبدیلی بازیافت، روش های جمع آوری پسماند، تجهیز ماشین آلات تخصصی خدمات شهری، روش های تفکیک از مبدا، و دفن بهداشتی پسماند، به مدیران شهرداری کابل معرفی شود.

وی ادامه داد: در همین راستا 150 پک هدیه نیز، متناسب با موضوع تفکیک پسماند و حفظ محیط زیست، از سوی روابط عمومی سازمان مپ به این نمایشگاه ارسال و به شماری از بازدیدکنندگان اهدا شده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار