ایجاد نخستین خوشه صنعتی بازیافت در کشور
کد خبر: 1020369
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004HRZ
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۸
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد؛
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد گفت: سازمان مدیریت پسماند مشهد نخستین خوشه صنعتی بازیافت را در کشور ایجاد کرده است.

ابوالفضل کریمیان در حاشیه بازدید معاون خدمات شهری و مدیرعامل شرکت پسماند منطقه کاشان از مجتمع صنعتی بازیافت شماره یک و دو مشهد، اظهار کرد: سازمان مدیریت پسماند مشهد نخستین خوشه ی صنعتی بازیافت را در کشور ایجاد کرده و اکنون در حال ایجاد فاز دوم تعدادی از کارخانه های بازیافت از جمله بازیافت کاغذ است.
وی افزود: این سازمان تلاش کرده است در حوزه ‌ی خدمات رسانی و به روز رسانی تجهیزات مختلف صنعت بازیافت و در جلب مشارکت بخش خصوصی در ایجاد کارخانه های بازیافت و در تولید کمپوست، ورمی کمپوست و خاک غنی شده فعال و پاسخگوی بخشی از نیازها باشد.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد بیان کرد: همچنین مدیریت پسماند مشهد و واحدهای وابسته با رشدی قابل توجه در زمینه خدمات رسانی و به روز رسانی تجهیزات، توانسته اند همکاری هایی با سایر شهرها جهت انتقال تجربیات داشته باشند.
کریمیان تصریح کرد: آنچه در سازمان مدیریت پسماند مشهد اتفاق افتاد، نمونه موفقی از بومی سازی تکنولوژی و حاصل کار کارکنان این سازمان است و ما تا کنون علاوه برچند شهر در استان خراسان رضوی، با چند مرکز استان نیز تفاهم نامه هایی در خصوص همکاری های دو جانبه و ارائه ی مشاوره منعقد کرده ایم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار