حاشیه‌های یک انتصاب در بیمه مرکزی
کد خبر: 1020296
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004HQO
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۹
نیمه اردیبهشت سال جاری بود که زمزمه‌های عضویت امین احمدیان در هیئت مرکزی بیمه البرز به رسانه‌ها رسید. حساسیت بر سر او از آن جهت بود که امین احمدیان همسر بهاره هدایت محکوم امنیتی بود که محکومیت‌های متعدد و زندان رفتن‌های چند ساله دارد. احمدیان در مواضع همسرش با وی همراه بوده و بار‌ها در همین زمینه با رسانه‌های ضدانقلاب مصاحبه کرده است. حال یک مقام مسئول در بیمه مرکزی که ضمن درخواست برای عدم ذکر نام خود، با خبرگزاری مهر مصاحبه کرده است، گفته که احتمالاً این انتصاب با تأیید حراست وزارت کار انجام شده است.

این مقام مسئول گفته که «تأیید صلاحیت امین احمدیان که همسرش از متهمان امنیتی است، از سوی بیمه مرکزی، موجب تعجب و حیرت ما شد. حراست بیمه مرکزی روی مسائل اینچنینی دقت بالایی دارد و مایه تعجب و حیرت است که صلاحیت احمدیان را برای عضویت در هیئت مدیره بیمه البرز تأیید کرد.»

او در ادامه گفته: «حراست بیمه مرکزی برای بررسی صلاحیت افرادی که معرفی می‌شوند، از حراست دستگاه مربوطه استعلام انجام می‌دهد و با توجه به اینکه بیمه البرز از شرکت‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است، احتمالاً با تأییدی که از سوی حراست وزارت کار انجام شده، صلاحیت احمدیان تأیید شده است. اینکه همسر یک متهم امنیتی توانسته از کانال نظارتی وزارت کار و بیمه مرکزی عبور کند، نشانه خوبی نیست و مسئولان ذی‌ربط در این زمینه باید پاسخگو باشند.»
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار