تیم‌های ویژه برای رصد فضای مجازی در اردبیل تشکیل یافت
کد خبر: 1020204
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004HOu
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۲
رئیس کل دادگستری استان اردبیل:
رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: تیم‌های ویژه برای رصد فضای مجازی در اردبیل و برخورد شدید با متخلفان در این حوزه تشکیل یافت.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اردبیل، ناصر عتباتی در جلسه کمیته راهبردی هماهنگی قضایی انتظامی استان اردبیل  اظهار داشت: تیم‌های ویژه برای رصد فضای مجازی در استان اردبیل تشکیل یافته اند و با هرگونه تخلف در این موارد برخورد قانونی می‌شود.

وی افزود:  متاسفانه فضای مجازی در برخی شرایط بستر برای فعالیت اخلالگران را فراهم کرده است که دستگاه قضایی استان این تخلفات را رصد و با متخلفان با جدیت برخورد می‌کند.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل از برخورد جدی دستگاه قضایی و نیروی انتظامی با ارازل و اوباش خبر داد و افزود: به هیچ وجه اجازه ایجاد اخلال و بی‌نظمی توسط ارازل را در استان نمی‌دهیم.

عتباتی تصریح کرد: برخورد با اخلالگران اقتصادی و احتکارکنندگان نیز مبنای کار است و در حوزه گرانفروشی نیز که فشار مضاعفی بر مردم وارد کرده است برخورد با اقتدار انجام می‌شود.

وی افزود: امروز در جلسه  دستگاه قضایی و نیروی انتظامی و فرماندهان نظامی هماهنگی لازم برای ارتقا نظم در جامعه و استان انجام شد و رویکردها و برنامه‌های پیشگیری از وقوع جرم مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل بیان کرد: نیروی انتظامی بحث پررنگ و تاثیرگذاری در مبارزه با مفاسد اقتصادی دارد و در این زمینه تلاش و اقدامات قابل توجهی انجام شده است.

عتباتی از برخورد با تورهای گردشگری متخلف که مباحث فرهنگی و معنوی و حجاب را رعایت نمی‌کنند، خبر داد و افزود: در این زمینه رویکرد ارشادانه و برخورد جدی مبنای کار است.

وی افزود: هدف تشکیل جلسه کمیته دستگاه قضایی ارائه خدمات هرچه بیشتر به مردم این مرز و بوم است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار