مرگ مشکوک پسر معتاد پس از انتقال به کمپ
کد خبر: 1019821
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004HIj
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۲
پسر معتاد پس از شش‌روز بستری در کمپ ترک اعتیاد حالش بد شد و پس از انتقال به بیمارستان به طرز مشکوکی فوت کرد.
سرویس حوادث جوان آنلاین:ساعت‌۹ صبح روز پنج‌شنبه بیستم شهریور قاضی مصطفی واحدی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران با تماس تلفنی مأموران کلانتری‌۱۷۹ خلیج‌فارس از مرگ مشکوک پسر جوانی در یکی از بیمارستان‌های جنوب تهران با خبر و همراه تیمی از کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی راهی محل شد.

تیم جنایی در بیمارستان با جسد پسر ۲۸‌ساله‌ای به نام پیمان روبه‌رو شدند که به طرز مشکوکی به کام مرگ رفته بود.

نخستین بررسی‌ها حکایت از آن داشت پیمان معتاد به مواد مخدر بوده که شش‌روز قبل در کمپ ترک اعتیادی در جنوب غربی تهران بستری می‌شود، اما چند روز بعد حالش بد و در نهایت امروز از کمپ به بیمارستان منتقل می‌شود و فوت می‌کند.

پدر پیمان گفت: پسرم معتاد به مواد مخدر بود و تریاک مصرف می‌کرد تا اینکه خودش تصمیم گرفت، اعتیادش را ترک کند و به همین دلیل ما هم او را در کمپ مجازی که به گفته خودشان پزشک هم دارد بستری کردیم. پسرم سابقه هیچ بیماری نداشت و شش روز قبل که او را برای ترک اعتیادش در کمپ بستری کردم، سالم بود و الان نمی‌دانم چطور پسرم در کمپی که پزشک هم دارد، حالش بد می‌شود و پس از انتقال به بیمارستان فوت می‌کند و به همین خاطر از مسئولان کمپ درباره مرگ مشکوک پسرم شکایت دارم.

با طرح این شکایت مأموران به دستور بازپرس جنایی از مسئولان کمپ تحقیق کردند. یکی از مسئولان کمپ هم در تحقیقات پلیسی گفت: شش روز قبل پیمان همراه پدرش به کمپ مراجعه کرد و طبق برنامه کمپ، چون او معتاد به تریاک بود، قرار شده یک دوره سه‌ماهه در کمپ بستری شود. او از همان روز اول با ما همکاری نمی‌کرد تا اینکه از سه‌روز قبل حالش بد شد. ما فکر کردیم به خاطر مصرف نکردن مواد حالش بد شده است و پزشک کمپ هم پس از معاینه حرف‌های ما را تأیید کرد و گفت: پیمان به خاطر اعتیادش حالش بد شده و چند روزی بگذرد دوباره حالش خوب می‌شود.

وی ادامه داد: ما هم طبق دستور پزشک عمل کردیم، اما پیمان هر روز حالش بدتر می‌شد تا اینکه امروز او را به بیمارستان منتقل کردیم و متوجه شدیم فوت کرده است.

همزمان با ادامه تحقیقات درباره این حادثه قاضی واحدی به مأموران پلیس دستور داد ضمن تحقیق از مسئولان کمپ و بازبینی دوربین‌های مداربسته آنجا، جسد پسر جوان برای تن پیمایی و مشخص شدن علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی منتقل شود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار