سند بی‌کفایتی مدیران بدتر از دلال‌ها
کد خبر: 1019495
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004HDT
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۵:۳۰
دنيا حيدری
سرویس ورزشی جوان آنلاین: بزرگ‌ترین معضل فوتبال ایران انتصاب مدیران ناکارآمد و نالایق است. مدیرانی که نه به فوتبال که به منافع خود می‌اندیشند و همین تفکر اشتباه سال‌هاست که باعث پرورش دلالی و حیف و میل بیت‌المال شده است. روندی که بنا بر اعتقاد بسیاری از کارشناسان نه فقط ریشه استعدادیابی در فوتبال ایران را خشکانده، بلکه حیف و میل بیت‌المال را هم از حد گذرانده، به طوری که بعد از سال‌ها تازه امروز در برخی موارد شاهد حساسیت نهاد‌های نظارتی و پا پیش گذاشتن قوه قضائیه برای پایان دادن به این بلبشو هستیم. البته اگر این داستان به سرانجام مطلوبی برسد و کمافی‌السابق قدرت مدیران دلالی که سال‌هاست فوتبال و جیب مردم را به تاراج بردند به حضور نهاد‌های نظارتی نچربد و آن‌ها را با بهانه‌های واهی از میدان به در نکند، برای ادامه تاخت و تازی که دیگر حتی در خفا هم نیست!

 باید هم به جای خشک شدن ریشه دلالی‌ها در فوتبال ایران ریشه استعدادیابی در این ورزش خشک شود، وقتی مدیری ناکارآمد و نالایق که یکی از فاجعه‌بارترین پرونده‌های فوتبالی ایران را در کارنامه دارد (رافائل که کارگری بیش نبود و با وجود داشتن هپاتیت علاوه بر به جیب زدن رقمی هنگفت، پرسپولیس را با محرومیت کسر امتیاز مواجه کرد) برای چندمین بار بر مسند ریاست یکی از بزرگ‌ترین و پرطرفدارترین باشگاه‌های ایران بنشیند. باید هم شاهد این میزان ناهنجاری باشیم، وقتی آقای مدیر دغدغه‌اش پوشیدن کت و شلوار ۱۷ میلیون تومانی برای شیک بودن در جلسات است، چطور می‌توان توقع داشت ذهنش درگیر استعدادیابی باشد و خشکاندن ریشه دلالی یا کوتاه کردن دست آنها!

سند کت و شلواری ۱۷ میلیونی قطره‌ای از دریای بی‌کفایتی مدیران نالایقی است که سال‌هاست، چون بختک بر جان فوتبال افتاده‌اند و از مکیدن خون آن سیر نمی‌شوند. مدیرانی که یکی از پرطرفدارترین رشته‌های ورزشی را به واسطه دلالی‌ها و بی‌کفایتی‌های خود به زانو در‌آورده‌انده، اما همچنان به واسطه رفاقت‌ها و لابی‌های‌شان هرازچندگاهی بر مسند قدرت می‌نشینند تا گند تاریخی دیگری را رقم بزنند و عرصه را برای فوتبال و دوستدارانش تنگ‌تر و تنگ‌تر کنند تا خود سودی بیشتر و بیشتر به جیب بزنند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار