تشریح آخرین وضعیت بررسی طرح‌های ضدآمریکایی در مجلس
کد خبر: 1019390
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004HBm
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۱
ذوالنور مطرح کرد
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، آخرین وضعیت بررسی طرح‌های ضدآمریکایی در کمیسیون متبوع خود را تشریح کرد.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: حجت الاسلام مجتبی ذوالنور، درباره آخرین وضعیت بررسی طرح‌های ضدآمریکایی در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: طراح برخی از این طرح ها، کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس است و به همین دلیل ما در حال بررسی روی مفاد این طرح‌های ضدآمریکایی هستیم.

وی بیان کرد: همچنین برخی دیگر از طرح‌های ضدآمریکایی از سوی اعضای سایر کمیسیون‌های مجلس تهیه شده که از صحن علنی مجلس جهت بررسی بیشتر به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی ارجاع شده و ما بررسی این طرح‌ها را در اولویت کاری خود داریم و پیگیری می‌کنیم تا هر چه سریعتر در دستور کار مجلس قرار گیرند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: البته این کمیسیون اولویت‌های معیشتی مردم را هم در دستور کار دارد و تلاش می‌کند تا اقداماتی انجام دهد که منجر به بهبود وضعیت اقتصادی مردم شود.

ذوالنور بیان کرد: برای مثال مقابله با رانت، فساد و ویژه خواری، ایجاد امنیت در ابعاد اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و اخلاقی و تقویت بنیه دفاعی کشور از جمله وظایف ذاتی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس است و ما به طور ویژه این مسائل را هم در دستور کار خود داریم.
منبع: مهـــر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار