مرگ مشکوک زن جوان پس از قهر شوهرش
کد خبر: 1019311
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004HAV
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۶:۱۵
تحقیقات درباره مرگ زن جوانی که پس از قهر شوهرش به طرز مشکوکی به کام مرگ رفته‌است، از سوی مأموران پلیس ادامه دارد.
سرویس حوادث جوان آنلاین: عصر روز شنبه ۲۲‌شهریور مردی در تهران سراسیمه با اداره پلیس تماس گرفت و گفت که همسرش به طرز مشکوکی در خانه‌شان فوت کرده است.

با اعلام این خبر تیمی از مأموران پلیس به محل حادثه که آپارتمانی در شمال تهران است، اعزام شدند.

مأموران داخل پذیرایی با جسد زن جوانی روبه‌رو شدند که عوامل اورژانس مرگ وی را مشکوک اعلام کردند. بدین ترتیب بازپرس ویژه قتل همراه تیمی از کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی در محل تحقیقات خود را آغاز کردند.

شوهر زن فوت شده که موضوع را به مأموران پلیس خبر داده‌بود، اولین کسی بود که از سوی تیم جنایی مورد تحقیق قرار گرفت. وی در توضیح ماجرا گفت: پنج‌سال قبل با همسرم مریم ازدواج کردم و زندگی خوبی داشتیم تا اینکه از مدتی قبل با هم اختلاف خانوادگی پیدا کردیم. همسرم همیشه بهانه می‌گرفت و با من مشاجره لفظی می‌کرد و این درگیری‌های لفظی ادامه داشت به طوریکه از رفتار‌های او خسته شده بودم.

چند روز قبل دوباره بر موضوع پیش پا افتاده‌ای با هم درگیر شدیم و وقتی دیدم او شروع به مشاجره کرد، از خانه قهر کردم و بیرون رفتم.

فکر کردم چند روزی از خانه دور باشم بهتر است و با خودم گفتم او را به این روش تنبیه کنم. در این چند روز از همسرم خبری نداشتم تا اینکه با شماره تلفن همراهش تماس گرفتم، اما او جواب نداد. خیلی نگران شدم و به خانه برگشتم، اما او در خانه را هم روی من باز نکرد که با کلید وارد خانه شدم و با جسد بی‌جان او داخل پذیرایی روبه‌رو شدم و به اورژانس و مأموران پلیس خبر دادم.

همزمان با ادامه تحقیقات درباره این حادثه جسد زن جوان برای انجام آزمایش‌های لازم و مشخص شدن علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی فرستاده شد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار