آل خلیفه با قربانی کردن آرمان فلسطین رسماً شریک جنایات رژیم صهیونیستی شد
کد خبر: 1019203
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004H8l
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۴
فراکسیون حمایت از محور مقاومت خاطرنشان کرد: آل خلیفه با قربانی کردن آرمان فلسطین به پای دولت آمریکا که تاکنون بیشترین ضربه را به آرمان فلسطین وارد نموده خود را رسماً شریک جنایات رژیم صهیونیستی کرد.
سرویس بین الملل جوان آنلاین: فراکسیون حمایت از محور مقاومت و آزادی قدس شریف با محکومیت عادی سازی روابط میان بحرین و رژیم صهیونیستی تاکید کرد که این قبیل اقدامات خللی در اراده ملت‌های مسلمان برای آزادی قدس شریف و سرزمین‌های اشغالی نخواهد گذاشت و مسئله فلسطین همچنان مسئله اصلی جهان اسلام است.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:‌

بسمه تعالی

اقدام حکام سرسپرده بحرین در اعلام برقراری روابط دیپلماتیک با رژیم صهیونیستی و خیانت به آرمان فلسطین و چندین دهه مبارزه و تحمل آلام سنگین مردم فلسطین در حافظه تاریخی ملت مظلوم و ستم دیده این سرزمین و جهان اسلام تا ابد باقی خواهد ماند.

حاکمان بحرین در خطایی غیرقابل جبران ضربه مهلک دیگری به مشروعیت نداشته خود زده و با پذیرش سازش به دامن رژیم صهیونیستی پناه بردند، غافل از آنکه این اقدام بیش از گذشته مشروعیت آن‌ها را زیر سؤال برده است. آل خلیفه با قربانی کردن آرمان فلسطین به پای دولت آمریکا که تاکنون بیشترین ضربه را به آرمان فلسطین وارد نموده خود را رسماً شریک جنایات رژیم صهیونیستی کرد.

از این پس هرگونه جنایت رژیم اشغالگر در کشتار و قتل کودکان زنان و مردم بی دفاع فلسطین علاوه بر کودک کشان صهیونیسم، به پای حاکمان منامه و ابوظبی نوشته خواهد شد.

فراکسیون حمایت از محور مقاومت و آزادی قدس شریف در مجلس شورای اسلامی ضمن محکومیت شدید این اقدام رژیم آل خلیفه تأکید می‌نماید این قبیل اقدامات خللی در اراده ملت‌های مسلمان برای آزادی قدس شریف و سرزمین‌های اشغالی نخواهد گذاشت و مسئله فلسطین همچنان مسئله اصلی جهان اسلام است. رژیم صهیونیستی نزد ملت‌های مسلمان به عنوان رژیمی اشغالگر و جنایتکار منفور خواهد بود. این هم گرایی‌ها سقوط این رژیم جعلی را تأخیر نینداخته بلکه موجب همگرایی و افزایش انگیزه و اتحاد ملت‌های مسلمان برای محو سریع‌تر آن از نقشه جهان خواهد شد.
منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار