اولویت ما تسریع و کیفی سازی پروژه های اجرایی منطقه است
کد خبر: 1019202
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004H8k
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۵
شهردار منطقه3 درنشست کمیته اجرایی عنوان کرد؛
نشست کمیته اجرایی با حضور شهردار، معاون اجرایی و دیگر مسئولین منطقه در سالن اجتماعات منطقه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه، حجت فرقانی ضمن برشمردن اهمیت خدمت رسانی سریع و بی منت به شهروندان بیان کرد: هدف از برزگراری نشست کمیته اجرایی بررسی عملکرد حوزه اجرایی منطقه متشکل از واحدهای فنی و عمران، خدمات شهری و فضای سبز ، فرهنگی و روابط عمومی است که عموماً به عنوان پیشانی فعالیت های شهرداری و ملموس ترین حوزه خدمت رسانی شناخته می شود.
در این نشست شهردار منطقه سه با اشاره به توجه ویژه به افزایش کیفیت اجرای پروژه های عمرانی با هدف کسب بالاترین رضایت شهروندان تاکید کرد: باید روند اجرایی پروژه های منطقه تسریع شود و به بهترین پیمانکار سپرده شود .
وی در ادامه این نشست تصریح کرد: در اجرای پروژه های عمرانی سطح منطقه باید کیفیت بیش از کمیت مدنظر قرار گیرد چراکه هدف ما صرفاً رفع موقت معضلات محدوده نیست وبایستی در برنامه های میان مدت و دراز مدت در جهت رفع دائم مسائل محلات گام برداشت.
وی ضمن تقدیر از تلاشهای حوزه اجرایی منطقه که برای چندین بار حائز رتبه برتر در بین مناطق شهری شده است تصریح کرد: البته این موفقیت بسیار شیرین است خصوصاً زمانی که لبخند رضایت بر لبان شهروندان نشانده شود. با این همه این موضوع وظیفه ما راسنگین تر و دوچندان می سازد چراکه بایستی ضمن حفظ این جایگاه در بهبود آن و ارتقای خدمات رسانی نیز کوشا باشیم.
فرقانی به سرانه مطلوب فضای سبز منطقه اشاره نمود وگفت: در حال حاضر سرانه فضای سبز در این منطقه برای هر نفر حدود6 مترمربع است که بنا داریم آن را تا پایان سال جاری به بیش از 6/5 مترمربع برای هر نفر برسانیم که این موضوع با همت جهادی کارکنان این مجموعه دور از دسترس نخواهد بود.
وی ضمن بررسی گزارش ربز گزارش رییس اداره فنی و عمران در خصوص برخی پروژه ها، خاطر نشان کرد: پروژه های اجرایی گذشته در سطح منطقه با پیشرفت بسیار مناسبی در سال جاری همراه بوده است و پروژه های سال جاری نیز با روند مطلوبی در حال پیشرفت است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار